Daha İyi Hissetmek İçin Saç Modeli Önerileri

Daha İyi Hissetmek İçin Saç Modeli Önerileri
31 Mart 2014 tarihinde eklendi, 1.383 kez okundu.

2014 Yeni Saç Modeli Önerileri

Diyelim ki hayatınızda bazı şeyler bitti ya da bazı şeylere artık mola vermek y da değiştirmek istiyorsunuz. Bu dönemde bizce öncelikle saçlarınızı değiştirmekten işe başlamalısınız. Hep aynı rutin görüntü sizi sıkar ve içinize çekilmenize neden olabilir. Aynı saç modeli ile sonsuza kadar yaşamanın bir anlamı yok. Hayatınızdaki yeni yolda ilk adımı saç modelinizi değiştirerek yapmalısınız. Böylece daha canlı ve pozitif olursunuz. Sizler için harika saç modeli önerilerimiz olacak. Bunlara bakarak kararınızı verebilirsiniz.

yeni sac modeli onerileri
*Liseden beri aynı saçı kullanıyorum ve artık bıktım diyorsanız değişimin tam zamanı. Lisede rock tarzı çok fazladır sizde bu tarzdaysanız artık tarzınızı değiştirin. Mesela sizinle aynı yüz şekline sahip olan bir ünlüyü baz alarak sizde saç modelinizi o şeklide yapabilirsiniz.
harika sac modeli onerileri
*Saçlarınızı kestirmek başlangıçta size korkutucu gelebilir. Bir sıçrama yapmak ve zincirlerinizden kurtulmak için en iyi yollardan biri de saçlarınızı güzel bir modelde kestirmektir. Saç kesimi çok tedavi edici bir yöntemdir. Daha iyi bir stil elde etmiş olacaksınız ve saçlarınız daha canlı görünecek.

2014 seksi sac modeli onerileri

*Her zaman bir esmer olduysanız bu yaz üzerinizdeki olayları atmak için saçınızı başka bir renge boyayabilirsiniz. Mesela koyu kahve, bakır tonları size çok yakışacaktır. Yaz mevsimi de farklılık için tam uygun bir mevsimdir. Sarışınlar ise saçlarında çilek sarısını hatta kırmızıyı bile deneyebilirler. Eğer platin ve mor renkli gibi saçlar için hazırsanız mutlaka denemelisiniz.
sac boyasi onerileri 2014
*Saçlarınızı hep kısa kullanıyorsanız saç ekletebilirsiniz. Saç dünyasındaki en iyi icatlardan biridir postişler. İki saniye içersinde denizkızı gibi uzun saclara ya da orta uzunluktaki saçlara sahip olabilirsiniz. Hatta zevkinize ve kıyafetinize uygun şekilde gece ve gündüz farklı saç boylarınıza kullanmanızın en iyi yoludur postişler.
takma sac modeli onerileri

*Bazen saçı kesme ya da boyama hayatınızdaki bir sonraki aşamaya geçmek kadar önemli olabilir. Güzelliğiniz için bir gün belirleyin ve güzellik salonuna gidin. İmkânınız yoksa evde makyaj yapmak için arkadaşınızı arayın. Şımartılmış hissetmek size çok iyi gelecektir ve aynada yepyeni bir yüz görme kendinize olan güveni arttıracaktır.
yeni sac modeli onerileri 2014
*Evliyseniz düğünde ve öncesinde aynı saç modelini kullandıysanız yeni bir hayata başlar iken saçlarınızı da değiştirin ya da kestirin.
2014 yeni sac modeli onerileri
*Saçlarınızı hiç boyamadan güneşte kalarak onlara güneşte yanmasını sağlayarak doğal bir hal verebilirsiniz. Hem saçlarınız boyadan yıpranmışsa dinlenme döneminde sağlamış olursunuz saçlarınıza. Saçı kesme boyama ya da herhangi bir şekilde modelini değiştirme kendinizi taze ve hafif hissetmenizi sağlayacak. Sizi anlayan harika bir kuaför bularakta değişim yapabilirsiniz.

dogal sac modelleri 2014


Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

kadin, güzellik,makyaj,moda,dekorasyon
Bu sitede yer alan tüm marka, marka logolari ve markalara ait ürün resimleri, tasarim ve görseller marka sahiplerine aittir.

© Copyright 2013, All Rights Reserved © 2012-2013 Ekadinca.com. Tüm haklari saklidir.

Google Profili Google+

Sayfa başına git