Büyük Burnu Gizleyen Ve Açığa Çıkaran Saç Modelleri

Büyük Burnu Gizleyen Ve Açığa Çıkaran Saç Modelleri
19 Mart 2014 tarihinde eklendi, 21.634 kez okundu.

Büyük Burunları Saklayan Ve Açığa Çıkaran Saç Modelleri

Büyük bir burna sahip olan ve bundan rahatsızlık duyan bayanlar saç modellerini uygun şekilde yaparak büyük burunlarını saklayıp geri planda olmasını sağlayabilirler. Çünkü saç modelleri de en az makyaj kadar yüz hatlarını ön plana çıkarır. Sarah Jessica Parker ve Paris Hilton gibi dünyaca ünlü güzeller bile ameliyat olmadan büyük burunlarını makyaj hileleri ile kapatıyorlar. Büyük burunları saklayan ve açığa çıkaran saç modellerini beraberce inceleyelim.Burun makyajı ile burnu küçültme ve düzeltme başlıklı konumuzdaki önerileri incelemek için tıklayın.

Büyük burna sahip olanların yapmaması gereken saç modelleri

1-Saçınızı düz kullanmayın: Saçlarınız düzse ya da maşa ile düzleştiriyorsanız bundan vazgeçmelisiniz. Çünkü dümdüz düzenli olan saç büyük burnu ön plana çıkarır. Saçlarınızı dalgalı ya da kıvırcık kullanarak büyük burnu saklayabilirsiniz.

2-Topuz ve atkuyruğu yaptırmayın: Topuz ya da atkuyruğunda saçlar toplu olduğu için bütün dikkatler yüzünüzde olacak ve burnunuzun büyüklüğü daha fazla hissedilecektir.

3-Kısa şaç modellerinden uzak durun: Büyük bir burna sahip olan bayanlar saçlarına kısa modeller vermemelidirler. Kısa saçlar yüzü ve dolayısıyla da büyük bir burnu daha ön plana çıkarırlar. Saçlarınız ya uzun ya da orta boy olmalıdır. Ayrıca saçlarınızın kesiminin yumuşak bir kesim olması gerekir. Keskin kesimli saç modelleri yaptırmamalısınız.

buyuk burunları saklayan sac modelleri 2014

Büyük burna sahip olanların yapması gereken saç modelleri

1-Dalgalı ya da kıvırcık saçlar kullanın: Dalgalı bir saçta dalgalar hareketliliği ve hacmi ile ilgiyi kendine çeker. Ayrıca saçlarınız hacimli ve gür görüldüğü için burnu daha iyi saklar. Dalgalarınızı dengeli bir şekilde yaparsanız dikkatler burnunuzdan saçlarınıza yönelir. Dalgalı saça sahip olmanız için saçlarınızın en az omuzlarınızda olması gerekir.
buyuk burunlari gizleyen sac modelleri 2014
2-Abartmadan perçem kullanın: Saçları uzun olan bayanlar perçem kullanarak burunlarının büyüklüğünü saklayabilirler. Ancak saçınızın kısa olmaması gerekir. Derin olarak yoğun şekilde kesilmiş perçem ise burnu daha büyük ve uzun gösterir. Perçeminizin yoğunluğu az ya da mormal olmalı.
buyuk burnu saklayan kut sac modeli 2014
3-Katlı kesimli saç kullanın: Katlı bir saç yüzünüe olan ilgiyi azaltarak hareketliliğ ile dikkatleri kendine çeker. Ayrıca katlı saç içindeki burnunuz biraz daha saklanmış olur. Beyonce katlı saçlar kullanarak burnunun büyüklüğünü saklamaktadır.

buyuk burnu gizleyen katli kesim sac modelleri 2014

Büyük Burnu Gizleyen Saç Modellerinden Öneriler;


Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

kadin, güzellik,makyaj,moda,dekorasyon
Bu sitede yer alan tüm marka, marka logolari ve markalara ait ürün resimleri, tasarim ve görseller marka sahiplerine aittir.

© Copyright 2013, All Rights Reserved © 2012-2013 Ekadinca.com. Tüm haklari saklidir.

Google Profili Google+

Sayfa başına git