Altın Saç Tonları 2014

Altın Saç Tonları 2014
14 Ocak 2014 tarihinde eklendi, 1.656 kez okundu.

Altın saç tonları 2014 yılında da trend saç rengi olarak bayanların güzelliğine güzellik katacak. Altın tonu bu yıl sadece saçta değil kullandığımız aksesuarlarda da trendler arasında. Bayanların üzerindeki kolyelere, küpelere, bileziklere baktığımızda altın tonuyla karşılaşıyoruz.Yani altın rengi bu sezon her alanda tercih edilen bir renk.Bu yazımızda sizleri Altın tonları nelerdir ,altın rengi saça nasıl ulaşacağız?, altın rengi  saç tonu kimlere yakışır?, altın rengi saç tonuyla neler giymeliyiz?, makyajımız nasıl olmalı ve altın rengi saçın bakımı nasıl olmalı? konuları hakkında bilgilendireceğiz. Haydi !’’Altın Kızlar’’başlıklarımızı beraberce inceleyelim.Bu rengi seven kadınlar için altın saç rengine çok yakın olan sıcak sarı saç tonları ile ilgili konumuzu da incelemenizi tavsiye ederim.

Altın saç tonları nelerdir, Altın rengi saça nasıl ulaşırız ? Altın tonu çok sıcak renkler arasına girmesine rağmen öyle çok fazla göze çarpıcı şekilde çırtlak olmayan bir renktir. Bu renk oldukça doğal bir renktir. Hatta küçük çocukların yazın deniz ve güneşte sararıp açılan saç renklerine dikkat ederseniz bile altın rengini görebilirsiniz. Sanki boya kullanılmamış kadar doğal bir renktir. Altın rengi saça ulaşmak biraz zordur. Bizim evde yapabileceğimiz bir işe pek benzememektedir. Bunun için kuaförümüze başvurup ten rengimize de uyan altın sarısını beraberce seçip doğru rengi yakalamalıyız.

Altın rengi saç tonu kime yakışır ? Hiç kimse altın rengi saç tonu bana yakışmaz diye üzülmesin. Bütün kadınlara yakışan bir renktir. Sadece ten rengiyle uyumlu bir altın sarısı olduğu müddetçe sorun yoktur. Teninizin rengi ile uyumunu dikkatlice yakalayın. Bunun için profesyonel yardım şart. Kuaförünüzün yolunu tutuyorsunuz sevgili bayanlar ve beraberce size en uygun olan altın tonu rengini bulup çıkarıyorsunuz.

Altın rengi saç tonu ile neler giymeliyiz ?  Bunun belli bir kuralı yoktur. Hemen hemen istediğiniz her şeyi giyebilirsiniz. Mevsime göre giyinmekte fayda var. Kışın zaten hepimiz koyu renkleri tercih edip giyiyoruz. Altın rengi saç tonunuzla koyu renkleri rahatlıkla giyebilirsiniz. Yazın ise açık tonlara yönelebilirsiniz. Her iki durumda da altın tonu rengi saçlarınızın ışıltısı göz kamaştıracaktır.

Altın saç tonu saç rengiyle hangi makyaj yapılmalı ?  Bu makyajı yaparken dikkat edeceğimiz iki nokta var. Biri saçımıza uygun makyaj yapmak,  ikincisi ise ten rengimize uygun makyaj yapmak. Altın tonu saçlarımız zaten cildimizle uyumlu diye düşünüp ikisini birden baz alıp makyaj yaparsanız yanılgıya düşersiniz. Saç renginizle ten renginiz ne kadar uyumlu olursa olsun saç başka şeydir ten başka. Saçınıza yakışan bir makyaj teninize yakışmayabilir veya tam tersi teninize yakışan bir makyaj saçınıza yakışmayabilir. Burada önemli olan dengeyi tutturabilmektir. Makyajımızı hem tenimize hem de saçımıza yakışan şekilde yapmalıyız. Mesela sıcak tonlarda bir makyaj yapabiliriz. Kahverengi, bakır ve gold renkleri göz makyajımızda kullanabiliriz. Bronz bir allık kullanarak da aradaki dengeyi sağlayabiliriz.

Altın rengi saç tonumuzun bakımı nasıl olmalıdır? Altın rengi saç tonlarının bakımını hiç dert etmenize gerek yok. Çünkü bakımı en kolay olan tonlardan biridir. Saçlarımı çok yıkarsam boya akar diye bir derdiniz de olmayacaktır. Çünkü bu renk her yıkayışta daha da açılacak ve güzelleşecektir. Yine kendinizi güneşten saklamanıza da gerek yok. Gönül rahatlığı ile güneşe çıkın. Hatta bırakın güneş saçınızın rengini açsın böylece saç renginiz daha da güzelleşecektir. Altın tonu saç renginizin kendini daha iyi göstermesi için saçınızı kıvırcık yerine düz kullanmanızı öneririz. Düz bir saçta altın rengi saç tıpkı güneş gibi ışıldayacaktır.

Şimide hazırladığımız altın rengi saç renkleri ve altın rengi saç modelleri ile ilgili görsellerimizi inceleyin…


Etiketler:

Altın Saç Tonları 2014 Konusuna 1 Yorum Yapıldı
kadin, güzellik,makyaj,moda,dekorasyon
Bu sitede yer alan tüm marka, marka logolari ve markalara ait ürün resimleri, tasarim ve görseller marka sahiplerine aittir.

© Copyright 2013, All Rights Reserved © 2012-2013 Ekadinca.com. Tüm haklari saklidir.

Google Profili Google+

Sayfa başına git