Açık Karamel Saç Rengini Elde Etmenin Yolları

Açık Karamel Saç Rengini Elde Etmenin Yolları
25 Mart 2014 tarihinde eklendi, 8.202 kez okundu.

Açık Karamel Saç Rengini Elde Etmenin Yolları

Açık karamel saç rengini canlı bir hava katan yumuşak renk tonlar olarak tanıyoruz. Koyu tonların yüze verdiği keskin ve sert ifadelerin yanında karamel rengi yüz hatlarını da yumuşatan bir özelliğe sahiptir. Bu özelliğinden dolayı karamel saç rengi birçok bayanımız tarafından sevilerek tercih edilmektedir. Sizde tercihinizi karamel saç renginden yana kullanmayı istiyorsanız sizler için hazırladığımız açık karamel saç rngini elde etme önerilerimizi dikkate almalısınız.

Koyu renk saçlar açık karamele nasıl çevrilir:

Siyah kahve ve kestane gibi koyu renklere sahip saçları olan bayanlar ise açık karamel tonunu elde etmek için biraz zorlanacaklar. Çünkü bu rengi elde etmek için saçınızı defalarca boyamanız gerekecek. Özellikle siyah saça sahip olan bayanlar açık karamel saç tonunu elde etmek için saç açıcıları kullanmalıdırlar. İlk uyguladığınızda saç açıcılar saçınıza turuncu bir renk verecektir.

acik karamel sac rengi nasil elde edilir (1)

Biliyorsunuz saç açıcılarla saçlar yıpranmaktadır. Saçlarınızın yıpranmasını istemiyorsanız saçlarınızı karamel tonlarına boyayarak saçlarınızın rengini yumuşatmayı deneyebilirsiniz. Özellikle siyah saç çok koyu bir saç olduğu için birkaç defa aynı renklere boyandığında yumuşamaya başlayacaktır. Böylelikle saç renginizi yumuşatarak zamanla istediğiniz renge ulaşabilirsiniz.

acik karamel sac renkleri 2014

Kumral saçlar açık karamele nasıl çevrilir:

Kumral tonlarında bir saç tonuna sahipseniz size yakışan en ideal saç rengi açık karameldir. Tek bir boyama ile saçı küllü renklerde olanlar ve kumral olanlar açık karamel rengini bulabilirler. Kumral sarı ya da açık kumral saçlara sahip olan bayanlarda seçtikleri tonu saçların direk uygulayabilirler. İlk boyamanızda karamel rengini ikinci boyamanızda da açık karamel rengini bulacaksınız

acik karamel sac rengi nasil elde edilir (2)


Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

kadin, güzellik,makyaj,moda,dekorasyon
Bu sitede yer alan tüm marka, marka logolari ve markalara ait ürün resimleri, tasarim ve görseller marka sahiplerine aittir.

© Copyright 2013, All Rights Reserved © 2012-2013 Ekadinca.com. Tüm haklari saklidir.

Google Profili Google+

Sayfa başına git