2014 Yabancı Ünlülerin Saç Modelleri

2014 Yabancı Ünlülerin Saç Modelleri
29 Ağustos 2013 tarihinde eklendi, 1.258 kez okundu.

Ünlülerin En Moda Saç Modelleri

Bizim en güzel saç modeli örneklerimizin kaynağı ünlülerin saç modelleridir.Özellikle yabancı ünlülerin saç modelleri tüm özel günlerimizde ilham veriyor.Bugün sizler için yeni bir konuya deyinmek istedik ve ünlü starların 2014 saç modellerini sizlere sunuyoruz.Biz kadınların güzellik deyince ilk aklımıza gelen saçlarımız için karar vermek oldukça zor olabiliyor kestirme veya boyatmak en zorladığımız olay.

Saçlarınız orta boy saç kesimleri arasında ise çok şanslısınız ünlülerin orta ve kısa boy saç modellerini galerimizde hazılradık.Mutlaka sizinde yüzünüze yakılan bir saç modeli karşılaşacaksınız.Yabancı ünlüllerin sıradan saç kesimlerini bu kadar güzel modeller yapmalarında gizli iksir sizce ne, saçlarını ve modellerini nasıl şekillendiriyorlar hep birlikte inceleyelim.

Bu modelleri ünlülerin en trend saç modelleri…

En zarif  ve şık saç modellerinin orta boy saç modelleri ile yapıldığını biliyormuydunuzçözellikle retro saçlar orta boy saç modellerinde harika duryor.Bu saçlarınıza parlaklık ve ıslaklık için kullandığınız saç ürünleri saçlarınızı ve sizi geceye çekici bir şekilde hazırlar.Retro saç modelleri en güzel düz saçlarda duruyor bu modelleri yapmadan önce saçşlarınızı önce düzleştirmenizi öneririz.

Aslında bilmediğimiz bir şeyde atkuyru saç modelleri en güzel kısa saçlarda duruyor.Saçlarınızı yüzünüze en güzel yakışan şekilde ayırın ve enseden tutturun, özellikle sırt dekoltesi olan bir abiyede göz alıcı görünüyor.

Diğer bir şık model ise örgü saç modeli ve içinden sıkan uçusan saçlar en doğal ve en havalı saç modelleri arasında olduğu aklınızın bir köseşinde dursun..

Islak saçlarınıza uyguladığınız yumuşak şekillendiric saç köpüğünüzü saç uçlarını hariç tutarak saçınıza sürün ve saçlarınızı kurumaya bırakın bu saçta ünlülerin en ideal saç modelleri arasındadır.


Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

kadin, güzellik,makyaj,moda,dekorasyon
Bu sitede yer alan tüm marka, marka logolari ve markalara ait ürün resimleri, tasarim ve görseller marka sahiplerine aittir.

© Copyright 2013, All Rights Reserved © 2012-2013 Ekadinca.com. Tüm haklari saklidir.

Google Profili Google+

Sayfa başına git