2014 Saç Modası

2014 Saç Modası
2 Eylül 2013 tarihinde eklendi, 1.605 kez okundu.

2014 Bayan Saç modasını incelemeye devam ediyoruz.Tüm klasik saç stillleri yanında günlük saç modelellerinide araştırmaya devam ediyoruz.2014 yeni moda saç modellerini tek tek masaya yatırıyoruz…

Yeni bayan saç modelleri 2014

Yeni bayan saç modelleri 2014

2014 saç Modası

Birkaç hollywood yıldızınında saç modellerinden esinlenerek en popüler hale gelen saç modelelleri sizinde çok hoşunuza gidicek.Oldukça basit ve doğal duran saçlar yeni sezonda karşımıza çıkıyor.Biz türk bayanları olarak eğlenceli günlük saç modellerini çok seviyoruz, örgü modelleri bu yüzden çok tutan saç modelleri arasında popülerliğini sürdürmeye devam ediyor.

Herzamankinden daha iyi atkuyruğu saç modelleri ve çeşitleri dokulu, düz, yüksek, düşük, şımarık, şık tarzlarda gönlümüzü fethetmeye devam eden modeller 2014 saç modellerinde yerini sürdüryor.

Atkuyruğu saç modelleri herzaman hoş ,dünyanın sonuna kadar şık bayanların tercihi olacağına inanadığım bir saç modeli.Evet şimdi o saç modellerini hep birlikte incelemeye ne dersiniz..

 


Etiketler:

2014 Saç Modası Konusuna 1 Yorum Yapıldı
kadin, güzellik,makyaj,moda,dekorasyon
Bu sitede yer alan tüm marka, marka logolari ve markalara ait ürün resimleri, tasarim ve görseller marka sahiplerine aittir.

© Copyright 2013, All Rights Reserved © 2012-2013 Ekadinca.com. Tüm haklari saklidir.

Google Profili Google+

Sayfa başına git