Yeni Moda Büyük Kolye Modelleri

Yeni Moda Büyük Kolye Modelleri
9 Şubat 2014 tarihinde eklendi, 1.659 kez okundu.

Büyük Kolye Modelleri

Kolyeler bir kıyafetin en önemli aksesuarlarından kuşkusuz. Çünkü bir kolye kıyafetin havasını tek başına bile değiştirmeyi başarabiliyor. Bunun için bir kolye kıyafeti çok şıkta gösterebilir aksine tamamen berbatta edebilir. Özellikle büyük kolye modelleri boyutu dolayısı ile ön olana çıktığı için dikkatli takılmalıdır.2014’ün Büyük kolye modelleri oldukça trende. Değişik tarzları ve tasarımları ile bayanların boynunu süslemeye hazırlanıyor. Peki, büyük kolyeleri nasıl kombinleyebiliriz bunun hakkında konuşalım.

1) Kolyemizi ön plana çıkaran kombinler yapabiliriz. Kolyeyi ön plana çıkarabilmemizin ilk şartı üzerimize giydiğimiz kıyafetin yakansın kapalı olması gerekir. Yakadaki bu toplu görünüş sayesinde kolyenizi daha ön plana çıkarmış olursunuz. Kolyeyi ön plana çıkarmak için siyah, kahve gibi koyu renkleri seçmelisiniz. Çünkü açık renkler kolyeye olan ilgiyi azaltarak ilgiyi kendine çeker. Kombininizi yaparken bu detayı atlamamanız gerekiyor.

ceket içi için büyük kolye
2) Büyük kolye modellerinizi günlük kombinelerinizde de kullanabilirsiniz. Kolyenizin çok fazla ön plana çıkmamasını istiyorsanız gümüş ya da bakır tonlarında kolye seçebilirsiniz. Bunlar çok fazla dikkat çeken renkler değil. Kolyenizin boyutunu da kısa olan modellerden seçerek fazla ön plana çıkmasını engelleyebilirsiniz. Kıyafetinizle aynı renk bir kolye takınca da kolyeniz çok fazla dikkat çekmez. Abartısız bir güzellik elde edersiniz.

günlük takabileceğiniz büyük kolyeler 2014
3) İş kıyafetlerinizin üzerinde de büyük kolye modellerinizi kullanabilirsiniz. İş kıyafetlerimizi ciddi bir ortam olduğu için zaten sade parçalardan seçiyoruz. Mesela beyaz bir gömlek iş için oldukça ideal herkesin kullandığı bir parça. Beyaz bir gömlek üzerin e de büyük model bir kolye çok güzel durur. Renkli boncuklarla işlenmiş ya da altın renginin baslın olduğu büyük kolyelerinizi kolaylıkla kullanabilirsiniz. Gömleğinizin sadeliği sayesinde çok fazla göze çarpan abartılı bir kolye olarak durmayacaktır.

iş kombinleri için büyük kolyeler
4)  Monokrom bir kıyafet ile de kolyeler çok fazla ön plana çıkmaz. Siyahla beyazın birlikte kullanıldığı kıyafetleriniz de büyük kolye modellerinizi kullanabilirsiniz. Kolyenin çok fazla ön plana çıkmasını istemiyorsanız baştan aşağı kolyenizin renginde de giyinebilirsiniz ya da içinize giydiğiniz bluzunuz rengi ile aynı renk olan kolye de seçebilirsiniz.

büyük kolye modelleri 2014
5) Büyük kolyeler bence en güzel kalın kışlık ve montlar ile uyum sağlıyor. Hem bu kıyafetlerin üzerinde çok fazla dikkat çekmiyor hem de Büyük boyutu ile bu giysileri tamamlıyor.

büyük yazılı kolyeler 2014
6) Gece bir davete giderken büyük kolye modellerimiz ile çok şık bir kombin yapabiliriz. Mesela kolsuz abiye bir elbise ile aynı renkte olan büyük model bir kolye harika durur. Kolyenin rengi elbise ile ayrı renkte olabilir. O zaman elbisenizi tamamlayan bir kolye rengi seçerek kolyenizi daha çok ön plana çekebilirsiniz. Bu kombini yaparken elbise ile kolye renginin birbirini tamamlayan renklerden olmasına dikkat edin. Kolyenin rengi elbise ile alakasız bir renk olursa çok fazla sırıtıp ön plana çıkar bu da gerçekten kötü bir görüntü demek.

elbiseler için büyük kolye modelleri 2014

 

Bir önceki yazımız olan 2014 Yaz Trendi/ Topuklu Terlikler başlıklı makalemizde 2014, mule ve mules hakkında bilgiler verilmektedir.


Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

kadin, güzellik,makyaj,moda,dekorasyon
Bu sitede yer alan tüm marka, marka logolari ve markalara ait ürün resimleri, tasarim ve görseller marka sahiplerine aittir.

© Copyright 2013, All Rights Reserved © 2012-2013 Ekadinca.com. Tüm haklari saklidir.

Google Profili Google+

Sayfa başına git