Vücudunuzu Harika Gösterecek İpuçları!

Vücudunuzu Harika Gösterecek İpuçları!
1 Mart 2014 tarihinde eklendi, 1.675 kez okundu.

Vücudunuzu Harika Gösterecek İpuçları!

Özellikle bayanlarımız kış aylarında kilo almakta ve daha sonrasında giydiği kıyafetlerin kendisine uymadığından yakınmaktadır. Aslında bu durumdan kurtulmak o kadar da zor değil. Doğru renk ve parçalarla bütün renkleri giyebilirsiniz. Modelleri de vücudunuza uygun seçtiğiniz takdirde hiçbir sorun kalmayacaktır. Vücudunuzu Harika Gösterecek İpuçları nelerdir? Beraberce bakalım.

Tulum ile mükemmel vücut elde edebilirsiniz:

Yine dönemin trendlerinden olan tulumlar rengi ne olursa olsun tek parça bir giysi olduğu için sizi olduğunuzdan zayıf ve uzun gösterir. Siyah tulum tercih eden bayanlar bunu renkli bir aksesuarla tamamlayıp dikkati başka yöne çekebilirler.

tulum modelleri

Takım kıyafet ile mükemmel vücut elde edebilirsiniz:

Tek renk takım aynı çizgide olduğundan kombinide kolaydır ayrıca sizi daha zayıf ve uzun gösterir. 2014 sezonunun trendleri arasında tek renk takımlar oldukça gözde. Hem modaya uyumu sağlayacaksınız hem de vücudunuz çok daha iyi görünecektir. Karnında fazlalık olan bayanlar yüksek bel pantolonları seçmelidir. Kalçalarında fazlalık olan bayanların imdadına da uzun ceket boyu koşuyor.

bayan yazlık kırmızı takım elbise 2014

Kırmızı takım elbise

Parlak renklerle mükemmel vücut elde edebilirsiniz:

Koyu renkli olan kıyafetinizi,parlak renklerle kombinleyerek sakladığınız ve korktuğunuz bir şeyin olmadığı imajını verebilirsiniz.

kısa parlak mini etek ce siyah ceket kombini

Renkli aksesuarlar ile mükemmel vücut elde edebilirsiniz:

Renkli aksesuarlar ilgiyi başka yöne çekmek için mükemmel bir avantajdır. Örneğin kolye ya da ayakkabınızı renkli seçerek ilgileri ona yöneltebilirsiniz. Böylece rahatsız olduğunuz bölgeye bakışlar yönelmez dikkati aksesuarlara çekmiş olursunuz.

bayan renkli ayakkabı modelleri 2014

Siyah trençkot trendi ile mükemmel vücut elde edebilirsiniz:

Trençkotlar sizi olduğunuzdan uzun gösterecektir. Seçeceğiniz siyah renkler ve koyu tonlarda kombin yaparak Trençkot ile  olduğunuzdan ince ve uzun görünebilirsiniz. Hangi bölgenizi daha zayıf göstermek istediğinizi belirlemelisiniz. Mesela göğüslerinin büyük olduğundan şikâyetçi olanlar koyu tonlarda trençkot seçmelidir.

zayıf gösteren siyah trençkot 2014 2015

siyah trençkot modelleri 2014

Tüllü ve dantelli etek modeli ile mükemmel vücut elde edebilirsiniz:

Özellikle kalça bölgelerinden şikâyetçi olan ve etek giyme tutkusundan vazgeçemeyentüllü ve dantelli etek modellerini tercih etmelidirler. Dikkatleri kalçalardan bacaklara çekmek için dantelle birleşen parlak renkli parçalar seçebilirsiniz.

tüllü kabarak etek modelelri 2014

Tül etek modelleri 2014

Dikine çizgiler ile mükemmel vücut elde edebilirsiniz:

Çizgiler bir bayanı olduğundan daha zayıf gösterir. Fakat kıyafette kullanacağınız çizgilerin enine değil boyuna çizgi olması gerekir. Enine çizgi insanı olduğundan çok daha kilolu gösterirken boyuna çizgiler ise olduğundan zayıf ve uzun gösterir.

dikine çizgili bol pantolon modelleri 2014

çizgili bol pantolon modeli

Bir önceki yazımız olan Sivilce izleri için favori reçeteler başlıklı makalemizde doğal, reçeteler ve Sivilce izleri hakkında bilgiler verilmektedir.


Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

kadin, güzellik,makyaj,moda,dekorasyon
Bu sitede yer alan tüm marka, marka logolari ve markalara ait ürün resimleri, tasarim ve görseller marka sahiplerine aittir.

© Copyright 2013, All Rights Reserved © 2012-2013 Ekadinca.com. Tüm haklari saklidir.

Google Profili Google+

Sayfa başına git