İlkbahar/ Yaz 2014 Trendleri

İlkbahar/ Yaz 2014 Trendleri
28 Ocak 2014 tarihinde eklendi, 1.309 kez okundu.

İlkbahar/Yaz 2014 Trendleri

Daha İlkbahar ve yaz gelmeden 2014 ‘ün ilkbahar/yaz trendleri görücüye çıktı bile. Şık ve göz kamaştıran kıyafetler bizleri bekliyor. Birçok tarzı bu sezonda bir arada göreceğiz. Spor tarzın yanı sıra 50 ve 70 yılların nostaljik etkisi de bu sezona damgasını bulacak. İşte 2014 ilkbahar/yaz trendleri.

İlkbahar Yaz Bol pantolon trendleri :

Geçen sezonun gözdelerinden tril tril, rahat, bol pantolonlar 2014 ilkbahar /yaz mevsiminde de yine gözdeler arasında. Bol pantolonlarda yüksek bel kullanılmıştır. Renk olarak ise pastel tonlar yoğunlukla karşımıza çıkıyor.

2014 ilkbahar yaz bol bayan pantolon

İlkbahar Yaz Kısa üst trendi :

Crop tops denilen kısa üst trendleri bu sezonda sıklıkla karşımıza çıkacak hatta en ihtişamlı dönemini yaşayacak. Crop tops parçalar yüksek bel eteklerle ve pantolonlarla kombine ederek çekici bir şıklık elde edeceksiniz.

2014 yaz crop tops kısa üst trendi

İlkbahar Yaz Sweatshirt trendi :

Spor kıyafetlerinde bu sezonun gözdeleri arasında olduğunu söylemiştik. Sweatshirt’leri şık ve kadınlığı ön plana çıkaran parçalarla kombine edeceğiz.

ilkbahar yaz sweatshirt trendi 2014

İlkbahar Yaz Kısa paçalı pantolon ve kısa ceket trendi :

Bu iki parçayı bu sezon kıyafetlerinde yan yana sıkça rastlayacağız. Bu sezonda ceket boyları kısa tutulmuştur. Pantolon paçaları da aynı şeklide kısa tutulmuştur. Zaten kısa üstlerde moda bunu söylemiştik. 2014 İlkbahar /yaz sezonu kısa parçaların trend olduğu bir sezon olacak.

2014 ilkbahar yaz kısa ceket kısa pantolon trendi 2

İlkbahar Yaz Püskül trendi:

Püskül en fazla 1920′ leb de modaydı. Şimdi 20 lerin modası püskül geri dönüyor. Püskül’ü nerede göreceğiz diyorsanız Elbise, çanta, ayakkabı gibi parçalarda göreceğiz. Püskül aksesuar olarak çok kullanılacak

ilkbahar yaz püsküllü giyimler 2014

İlkbahar Yaz Pile /Pilise/fırfır trendi :

2014 ilkbahar/yaz sezonunda pile ve pilisenin kullanıldığı parçalar oldukça sık karşımıza çıkacak. Pileli paçalara da bu sezon çok rastlayacağız. Pileli kıyafetler ile kadınsı bir hava yaratılmaya çalışılmıştır. Fırfır ve pilelerin bir arada kullanıldığı kıyafetlerde çok trende olacak. ilkbahar yaz pilisi  fırfır pile trendi 2014

İlkbahar Yaz Transparan trendi :

Özellikle renk olarak beyaz transparan giysiler bu sezonun gözdeleri arasında. Şeffaflığın etkisi elbise, gömlek, etek ve bluz gibi parçalarda ön plana çıkacak.

ilkbahar yaz transparan kıyafet trendi 2014

İlkbahar Yaz Dantel trendi :

Dantel desenli kıyafetleri geçtiğimiz sezonda bol bol kullanmıştık. Dantel yine 2014 ilkbahar /yaz sezonunun da gözdelerinden. Dantel ile özellikle romantik bir hava yaratılmış. Dantel detaylar etkisini sürdürmeye devam edecek. Transparan kıyafetlerin moda olacağını söylemiştik. Dantelde de transparan olarak çok kullanılacak.Yine dantelde de öne çıkan renk beyaz. Dantelli beyaz transparan parçalar2014 ilkbahar /yaz mevsiminin gözdeleri arasında.

ilkbahar yaz beyaz dantel kıyafetler 2014

Mesh/ Lazer kesim trendi :

Bu sezonun en gözdelerinden biri mesh parçalardır. Bu parçalar tipik ağ görünümündedir.Lazer kesimle elde edilen çiçek ve geometrik desenli parçalara da sıkça rastlayacağız.

2014 yaz mesh lazer kesim bayan giyimler

İlkbahar Yaz Slagon trendi :

Kelime ve rakam gibi slagon ve mesaj içeren kıyafetlerde gözdeler arasına girmeyi başardı.

2014 ilkbahar yaz sloganlı bayan giyimler ilkbahar yaz sloganlı bayan giyimler 2014 2

Bir önceki yazımız olan Hadise Ve Stili 2014 başlıklı makalemizde 2013 hadise stili, 2014 hadise ve 2014 hadise stili hakkında bilgiler verilmektedir.


Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

kadin, güzellik,makyaj,moda,dekorasyon
Bu sitede yer alan tüm marka, marka logolari ve markalara ait ürün resimleri, tasarim ve görseller marka sahiplerine aittir.

© Copyright 2013, All Rights Reserved © 2012-2013 Ekadinca.com. Tüm haklari saklidir.

Google Profili Google+

Sayfa başına git