İlkbahar/ Yaz 2014 Sezonu Jean Trendleri

İlkbahar/ Yaz 2014 Sezonu Jean Trendleri
30 Ocak 2014 tarihinde eklendi, 1.832 kez okundu.

İlkbahar /Yaz 2014 Sezonu Jean Trendleri

Giyinmeyi ve şıklığı hayatın en önemli parçalarından biri olarak gören güzelliğine düşkün hanımların zaten her zaman gözde parçaları arasında. Jean parçalar geliyor. Fakat Jeanlar birkaç sezondur ağırlığını daha fazla gözler önüne sermiştir. 2014 İlkbahar /yaz sezonunda da yine vazgeçilmeyen gözde parçalar arasına yerini alıyor. Jean parçaları yine bu sezonda da farklı kıyafet ile kombinleyerek onları tekrar şekillendirecek bir tarzı yakalayacağız. Eskilerden kalan Jean parçalarınızı da bu sezonda değişik kıyafetlerle kombinleyerek değerlendirebilirsiniz. 2014 İlkbahar /yaz sezonunda hangi Jean parçalar döneme damgasını vuracak beraberce bakalım.

2014 ilkbahar /yaz sezonu Jean elbise trendi :

Jean kumaşlardan yapılmış olan elbiseleri bayanlar üzerinde bu sezon da sık sık göreceğiz. Vücuda yapışmayan hafif bol duran, diz üstü elbiseler özellikle ön plana çıkacak. Elbiselerin kol boyları farklılık gösterecek. Kolsuz elbiseler de yine çok fazla kullanılacak. ilkbahar yaz bayan jean elbise 2014

2014 ilkbahar /yaz sezonu Jean salopet trendi:

Jean salopet denilen bahçıvan tulumlarına da bu sezonda sık sık rastlayacağız. Zaten eskiden beri bahçıvan tulumlar bazen gerileyerek etkisini sürdürmeye devam ediyor. Bu sezonda Jean kumaşlar ile oldukça rövanşta olan parçalardan. Bu sezon bahçıvan tulumları hem kısa boy hem de uzun boy olarak göreceğiz. Bunun yanı sıra yırtık şekilde kombine edilen salopetleri de göreceğiz. 2014 yaz salopet modelleri

2014 ilkbahar /yaz sezonu yırtık Jean trendi:

Ripped jeans denilen yırtık jeans modası da bu sezonda bizlerle buluşmayı bekliyor. Özellikle yırtık kesimler daha fazla yoğunlaşarak kendini gösterecek. Lime lime olmuş yırtık Jean pantolonlar döneme ağırlığını koyacak.

ilbahar yaz bayan yırtık jean pantolon trendi 2014

2014 ilkbahar /yaz sezonu paçası kıvrık Jean pantolon trendi:

Bu moda eskiden de çok kullandığımız bir şekildir. 2014 ilkbahar /yaz sezonunda da Jean pantolonları paçası kıvrılmış şekilde karşımıza çıkacak.  Zaten bu sezonda kısa pantolonlar moda. Jean pantolonlarda kıvrılan paçalarda kısa pantolon modasına uymuştur.

paçaları kıvrılan bayan jean pantolon modelleri 2014 yaz

2014 ilkbahar /yaz sezonu Jean ceket trendi:

Jean ceketler zaten zamanı aşmış her dönemde önümüze çıkan parçalardan. Fakat bu sezonda kot ceketlerin değişik kombinler ile ayrı bir yeri olacak .Crop denilen kısa ceketin bu sezonun gözdeleri arasında olduğunu diğer makalelerimizde zaten söylemiştik. Jean ceketlerinde özellikle boyları kısa tutularak bu modaya uyduklarını görüyoruz.

2014 ilkbahar yaz jean ceket modelleri

2014 ilkbahar /yaz sezonu Jean şort trendi :

Jean şortların bu yaz döneminde trende olması zaten çok doğal. Zamansız parçalardan biri olan Şortlar yine bu yazda kendini çok fazla gösterecek. Jean şortların Jean kısa ceketler ile kombinini bu yaz çok sık göreceğiz.

ilkbahar yaz jean şort 2014

2014 ilkbahar /yaz sezonu koyu mavi denim trendi :

Daha çok lacivert renk tonuna yakın Jeanları çok fazla göreceğiz. Renkte siyah gibi daha da koyuya giden Jeanlara da rastlayacağız.

koyu renk yazlık jean pantolon modelleri 2014

2014 ilkbahar /yaz sezonu Jean tulum trendi :

Tulumlar geçtiğimiz sezonda da rövanşta olan parçalardandı. 2014 ilkbahar /yaz sezonunda da tulumların Jean olanları oldukça sık karşımıza çıkacak.

ilkbahar yaz bayan jean tulum modelleri 2014

2014 ilkbahar /yaz sezonunda Jean trendi bütün parçalarda değişik kombinler ile döneme damgasını vuracak. Kısaca 2014 ilkbahar /yaz sezonu Jeanların sezonu diyebiliriz.

Bir önceki yazımız olan 2014 İlkbahar/ Yaz Trendleri: Mavi Renkler başlıklı makalemizde 2014, 2014 ilkbahar yaz turkuaz mavi ve 2014 yaz mavi hakkında bilgiler verilmektedir.


Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

kadin, güzellik,makyaj,moda,dekorasyon
Bu sitede yer alan tüm marka, marka logolari ve markalara ait ürün resimleri, tasarim ve görseller marka sahiplerine aittir.

© Copyright 2013, All Rights Reserved © 2012-2013 Ekadinca.com. Tüm haklari saklidir.

Google Profili Google+

Sayfa başına git