H&M 2014 Gece Elbiseleri Ve Kıyafetleri

H&M 2014 Gece Elbiseleri Ve Kıyafetleri
1 Nisan 2014 tarihinde eklendi, 1.637 kez okundu.

H&M Gece Elbiseleri ve Kıyafetleri 2014

İsviçreli marka olan H&M eğlenceli özel günler için tasarladığı ‘’By Night’ Gece Elbisesi ve kıyafetleri koleksiyonunu moda severlere tanıttı. Koleksiyonu güzel ve çekici model Maryna Linchuk tanıttı.Genç kızlar için H&M 2014 gece kıyefetleri koleksiyonu balo ve mezuniyet gece elbise ve kıyafetlerinde harika bir altarnatif olacak…

Gece kıyafetlerine genel olarak baktığımızda siyah, payet ağırlıklı ve deri vücut hatlarını gözler önüne seren dar elbiselerden oluştuğunu görüyoruz.

H&M Siyah dar pırıltılı gece elbisesi:

h&M piriltili siyah dar gece elbisesi 2014

V yakalı dekoltesi bulunan vücudu sarıp sarmalayan mini siyah elbise gerçekten gözlerinizi kamaştıracak. Üzerindeki beyaz ışıltılar ile elbisenin etkileyiciliği arttırılmış. Siyah dar gece elbisesi ile mezuniyet ve balo gecenizin en seksi ve çekici kadını siz olabilirsiniz.

H&M Cut –out elbise modeli:

H&M cut out gece elbisesi modeli 2014

Dar ve kısa kesimi ile cut-out elbise modelleri şıklığınıza şıklık katacak. Elbisenin üst ile alt bölgesinin birleşme yerindeki dekoltesi gerçekten çok hoş görünüyor. Elbise yaka ve etek kısmındaki beyaz pırıltılar ile hareketlendirilmiştir. Bu elbise modellerini gece davetlerde kullanabileceğiniz gibi üzerine siyah uzun salaş bir hırka giyerek ofis kombininiz dede kullanabilirsiniz.

H&M İnce Askılı mini gece elbisesi:

H&M İnce Askılı mini gece elbisesi 2014

Askılı olan elbisenin üst kısmı bir bluz gibi tasarlanarak biraz spor bir hava katılmıştır elbiseye. Eteği ise süper mini şeklinde tasarlanmıştır. Elbisenin üst kısmında gümüş renkler ve morumsu renkler elbiseye canlılık kamıştır. Yüksek ince topuklu ve siyah zincirli çanta ile kombinleyebileceğiniz elbise ile gerçekten çok şık görüneceksiniz.

H&M Monokrom gece elbiseler:

H&M Monokrom gece elbiseleri 2014

Monokrom elbiseler yine süper mini şeklinde dar kesimli vücudu tamamen saran biçimde tasarlanmıştır. Elbisenin ön kısımlarında siyah ve beyaz renklerin muhteşem uyumu gözler önüne serilmiştir. Elbisenin diğer kısımları ise sırf beyaz renk tutulmuştur. Bu elbise modelinizi zincirli bir çanta ve büyük yuvarlak küpelerle kombinlemelisiniz.

H&M Deri iki parça gece kıyafeti:

H&M Deri iki parça gece balo kıyafeti 2014

Büstiyer ve eteğin ayrı parça olarak tasarlandığı modellerde gerçekten çok çekici modellerden. Süper mini etek ve askılı büstiyer ile gerçekten çok göz alıcı görüneceksiniz. Siyah renkte gözü alan parıltılar vahşi bir hava vermektedir. Boynunuza da bu dönemin moda olan tasma kolyelerinden takmalısınız.

H&M Mini ve dar desenli gece elbisesi:

H&M ilkbahar yaz mini dar gece elbisesi modeli 2014

Genellikle siyah beyaz ve gri tonlarının ağırlıkta olduğu desenler muhteşem görünüyor. Elbiselerin önü hafif pile şeklinde tasarlanmıştır. Dar şekilde vücudu saran elbise önde pileler ile hareket kazanmıştır. Sırt bölümü yarıya kadar dekoltesi bulunan elbise önde de göğüs dekoltesi ile desteklenmiştir.

H&M Gece için deri pantolon:

h&M gece kiyaftleri koleksiyonu 2014

Dar şekilde tasarlanmış pantolonlar bir bayanın çekiciliğini gözler önüne sermek için tasadanmış sanki. Üst bölümüdeki bluz bir kolu düşük olarak tasarlanmıştır. Pantolon kısmı ise vücudu sıkı sıkıya saran dar kesim olarak tasarlanmıştır. Pantolon paçaları bilekte bitmektedir. Hafif topuklu ve bilekli bir ayakkabı ile
Çok hoş bir görüntü yakalayacaksınız.

H&M Gece için abiye buluz modeli:

h&M gece Kiyafetleri 2014

Diğer modelden farklı olarak bluzlarda ise üst kısmı beyaz olarak tasarlanmıştır. V yakalı beyaz bluz şeklindeki üstte iç olarak siyah detayda kullanılmıştır. Siyah topuklu ayakkabılar ile kombinlendiğinde harika duruyor kesinlikle

Bir önceki yazımız olan Ofis Şıklığınız İçin 2014 Bahar Kıyafetleri ve Kombinler başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.


Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

kadin, güzellik,makyaj,moda,dekorasyon
Bu sitede yer alan tüm marka, marka logolari ve markalara ait ürün resimleri, tasarim ve görseller marka sahiplerine aittir.

© Copyright 2013, All Rights Reserved © 2012-2013 Ekadinca.com. Tüm haklari saklidir.

Google Profili Google+

Sayfa başına git