Birbirinden Güzel Şal Bağlama Teknikleri

Birbirinden Güzel Şal Bağlama Teknikleri
7 Mart 2017 tarihinde eklendi, 492 kez okundu.

Tesettürün modası olur mu tartışmaları son yıllarda iyice revaçta. Başörtüsü ve tesettürle ilgili ticari çıkarlara yönelik çalışan mağazalar ve bu giyim tarzını bir çeşit aksesuar olarak gören bir grup dışında, olaya dini vecibe nazarıyla bakanlar ağırlıkta. Gerçek tesettür sadece başörtüsünden ibaret olmayıp,  yaşın gerektirdiği hafifliği taşımak, rahat hareket etmek kadar başkalarının bakışlarını da üzerine çekmemek ve başkalarına rahatsızlık vermemek. Bu denklemi sağlama adına, hem tesettürün mantığına uygun, hem de birbirinden şık şal bağlama tekniklerine göz gezdirelim.

Pamuklu, saten, şifon, ipek… Birbirinden farklı, zengin kumaş çeşidi ve rahatlığıyla büyük ölçüde son 10 yıldır hayatımızda önemli yer kaplayan şallar birbirinden konforlu bağlama stilleriyle tesettürde yeni bir çığır açacağa benziyor.

 

 

 

Bir önceki yazımız olan LEKE ÇIKARMA YÖNTEMLERİ başlıklı makalemizde amonyak, çay ve ispirto hakkında bilgiler verilmektedir.


Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

kadin, güzellik,makyaj,moda,dekorasyon
Bu sitede yer alan tüm marka, marka logolari ve markalara ait ürün resimleri, tasarim ve görseller marka sahiplerine aittir.

© Copyright 2013, All Rights Reserved © 2012-2013 Ekadinca.com. Tüm haklari saklidir.

Google Profili Google+

Sayfa başına git