2014 Yaz Bayan Takı Trendleri

2014 Yaz Bayan Takı Trendleri
7 Şubat 2014 tarihinde eklendi, 1.555 kez okundu.

2014 Sezonu İlkbahar /Yaz Takı Trendi

Sevgili bayanlar 2014 ‘ün takı trendleri renk renk farklı tasarımları ile siz bayanların gözdesi olmayı bekliyor. Güzelliğinizi bu takılar ile pekiştirmenizi tam zamanı. Zaten tüm kadınların takı kullanmak olmazsa olmazıdır. Kadının en güzel süslerinden olan takılar tarzımızı oldukça etkilemektedir. Biliyorsanız altın rengi birkaç sezondur takılar da çok moda. Bu sezonun trendleri arasında da altın rengi takılar yer alacak. Bu sezonki takılarda geometrik desenler göze çarpacak şekilde fazla kullanılmıştır. Yine giyilebilir bir sanat eseri tarzında olan takılarda oldukça popüler. Şeffaf kristal takılara bu sezonda renkli kristaller de eşlik edecek. Kristal takılar oldukça iddialı olarak döneme damgasını vurmayı bekliyor.
cuffs metal bileklikler 2014
Bu sezonda göreceğimiz bir diğer takı ise tasma kolyeler olacak. Cuff bileziklerle birlikte Double Cuff trendine geri dönüş yapıp sezona damgasını vuracak.
Yaka kolyelerinin yanı sıra Statement kolyelerde görülecek. Küpe boyları ise bu sezonda oldukça büyük tutulmuştur ve küpelerde püskül kullanılmıştır.
2014 Sezonu İlkbahar /Yaz Takı Trendin de yine hayvan figürleri önemini yitirmeyecek. Kelebek ve kuş figürünün kullanıldığı takılara sıkça rastlayacağız. Takılarda yıldız şeklide bu sezonda ön plana çıkacak. 2014 Sezonu İlkbahar /Yaz Takı Trendini merak edenler aşağıdaki görsellerimizi inceleyerek daha ayrıntılı bilgi elde edebilirler.

Boncuklu takılar: Boncuk bu sezonda hem kolyede hem de bileklilerde yoğun olarak kullanılmıştır. Bilekliklerde altın sarısı renk çokça kullanılmıştır. Altın renginin yanı sıra takılarda turuncu renkte çok fazla kullanılmıştır. 2014 yaz boncuklu kolye modelleri

Zincirli takılar: Zincir birkaç sezondur başlayan yükselişini bu sezonda da devam ettiriyor. Çantalarda kullanılan zincir bu sezonda takılara ilham vermiştir. Değişik tarzlı büyük kolyeler oldukça dikkat çekici. kolye trendleri 2014 2015

Yıldız figürlü takılar: Yıldızın bu sezonda takılarda sıkça kullanılacağını söylemiştik. Yıldız şekli değişik tarzları ile kolye ve küpelerde kendini gösterecek.

Takılarda Tüy aksesuarı: Değişik renkli tüyleri bu sezonda küpe ve bilekliklerde çok fazla göreceğiz. Siz bayanlara ince ve zarif bir tarz sunmaktalar. 2014 tüylü bilelik modelleri

Saate benzeyen bileklikler: Bu sezonun bileklikleri saat görünümüne bürünmüş şekilde de karşımıza çıkacaklar. Görünümleri ile saati andıran bu bileklikler bayanların beğenisine sunuluyor.

saat şeklinde bileklik modelleri

Renkli geometrik takılar: Bu sezon da geometrik takılar adeta dönemi istila edecek. Renk renk farklı geometrik takılar göreceğiz. Geometrik şekiller takıda kullanılarak farklı bir tarz yaratılmıştır.
2014 geometrik şekilli takı modelleri
Okyanus tonlu takılar: Mavi ve yeşilin en güzel tonlarını büyük gösterişli küpelerde ve bilekliklerde sıklıkla rastlayacağız.

Kelebek ve kuş figürlü takılar: Kelebek ve kuş figürleri büyük boyutları ile takılarda karşımıza çıkacaklar. Değişik bir tarz isteyenlerin gözdesi olacaklar.

Kristal Takılar: Şeffaf kristal takıların yanında renkli kristallerde bu sezonun gözdeleri olacak.

kristal takı modelleri 2014

İnci takılar: Beyaz inciler ince ve zarif tarzıyla boynumuzu süslemeye devam edecekler. İncilerin yoğun olarak kullanıldığı kolyeler ve bileklikler de oldukça revaçta.

incili kolye ve küpe modelleri 2014

Sezonun dikkat çeken diğer takıları : Mercan takılar ,Tribal etnik takılar, Cuff bilezikler, Çiçekli takılar ,tasma kolyeler,statement kolyeler, Altın bilezikler.

Bir önceki yazımız olan Sivilce izleri için favori reçeteler başlıklı makalemizde doğal, reçeteler ve Sivilce izleri hakkında bilgiler verilmektedir.


Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

kadin, güzellik,makyaj,moda,dekorasyon
Bu sitede yer alan tüm marka, marka logolari ve markalara ait ürün resimleri, tasarim ve görseller marka sahiplerine aittir.

© Copyright 2013, All Rights Reserved © 2012-2013 Ekadinca.com. Tüm haklari saklidir.

Google Profili Google+

Sayfa başına git