Kemerli Burnu Düz Gösteren Makyaj Hileleri

Kemerli Burnu Düz Gösteren Makyaj Hileleri
17 Mart 2014 tarihinde eklendi, 6.841 kez okundu.

Burnu düz gösteren makyaj hileleleri

Kemerli burun kusurlarını gizlemek için nasıl makyaj yapmalı? Kavisli burnu düz göstermek için birkaç makyaj hilesi yeterli.

Aydınlatıcı pırıltılı bir krem ile burnun tam üst kısmına düz şekilde bir çizgi çekin ve parmak ucunuzla hafif dokunuşlar yaparak yayın.Bu şekilde burnunuz da aydınlatma işlemi yapıcak ve daha düz görünmesi sağlanacaktır.

Kemerli burunları daha düz göstermek için iki şekil vardır.Bunun bir şekli kemerin yüksek olan kısımına koyu renk ton uygulayarak o kısmı daha altta göstermek, diğeri yöntemde kemerin olduğu kısımı yukarda anlattığımız gibi aydınlatmaktırç

Kemerli burunları daha düz göstermek için 2 yöntem vardır. Bunlardan bir tanesi, kemerin yüksek yerine koyu renk uygulayarak onu aşağıda göstermek, diğeri de kemerin başladığı yeri aydınlatarak aynı mesafedeymiş gibi durmasını sağlamaktır.

Burunda kemerin başladığı yeri koyu bir fondoten pudra sürerek kemerin görüntüsünü yok edebilirsiniz.Işık daima yüksek noktalarda yansıma yaptığından burun kemeri dikkat çeket bu kısımları koyulaştırmak yansımayı durdurur.

Veye kemerin başladığı yerdeki çukur kısıma pudra uygulayarak kemer görüntüsünüz düzleştirebilirsiniz.

Aşağıdan bunun için ilgili videoyuda izeleyebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Yüzü İnce Gösteren Makyaj Teknikleri başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.


Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

kadin, güzellik,makyaj,moda,dekorasyon
Bu sitede yer alan tüm marka, marka logolari ve markalara ait ürün resimleri, tasarim ve görseller marka sahiplerine aittir.

© Copyright 2013, All Rights Reserved © 2012-2013 Ekadinca.com. Tüm haklari saklidir.

Google Profili Google+

Sayfa başına git