Kahverengi Gözler İçin Göz Makyajı

Kahverengi Gözler İçin Göz Makyajı
2 Mart 2014 tarihinde eklendi, 3.107 kez okundu.

 Kahverengi Gözler İçin Göz Makyajı

Kahverengi göz sıradan bir göz diye düşünmemelisiniz. Doğru makyaj ve teknikler ile ışıl ışıl büyüleyici gözlere sahip olabilirsiniz. Kahverengi gözler için göz makyajı nasıl olmalı konusunda aşağıda sizler için inceledik.

Kahverengi gözlere hangi renkler yakışır: Kahverengi göze en uygun olan renkler parlak tonlardaki renklerdir. Pembe, kahverengi, altın ve bronz tonları kahverengi gözü ışıl ışıl göstererek rengininde ortaya çıkmasını sağlar. Şeftali tonları ve mavinin bazı tonları da kahverengi gözleri çok güzel gösterir. Bu renklerden sonra gözünüze çekeceğiniz eyeliner gözlerinize büyülü bir hav katar. Metalik tonlarındaki eyeliner oldukça hoş bir hava katacaktır.Mavi üzerine sürülen gri metalik eyeliner kahverengi gözleri ön plana çıkararak vurgular.

Kahverengi Gözleriniz için seçeceğiniz kalem canlı ve renkli tonlarda bir göz kalemi olmalıdır.Çünkü canlı ve renkli göz kalemi rengi koyu olan kahverengi gözleri tamamlayacak ve göz renginize vurgu yapacaktır.Gözaltına ve göz kapağınızın alt tarafına su yeşili kalem sürmelisiniz. Böylece gözlerinizin renginin canlanmasını sağlayarak daha canlı bakışlar elde edeceksiniz.

Gözleri koyu kahve olanlar kobalt mavisini kullanabilirler. Koyu kahve olan gözlerinizi çok güzel ortaya çıkaracak bir renktir.

Bakır tonlarındaki bir farda kahverengi gözleri çok güzel ortaya koymaktadır. Türkuaz mavi, mercan, koyu turuncu ve şarap renkleri gibi tonları kullanarak gözlerinizde değişik gölge efektleri yaratabilirsiniz.

Kahverengi gözlere sahip olan bayanlara rimel olarak siyah rengi öneririz. Kahverengi rimelde tercih edebilirsiniz fakat siyah rimel gözlerinizin rengini daha net ortaya çıkarır ve vurgular.

kahverengi gözler için göz makyajı 2014

Kahverengi gözler için göz makyajı modelleri 2014

kahverengi gözler ve saçlar için makyaj modelleri 2014

Kahverengi gözler için göz makyajı modelleri 2014

kahverengi göz için makyaj renkleri

Kahverengi gözler için göz makyajı modelleri 

 

Kahverengi gözler için göz makyajı modellerini galerimiz den incelemeyi unutmayın…

 

 

 

Bir önceki yazımız olan Kırmızı Göz Makyajı Modelleri 2014 başlıklı makalemizde göz makyajı, kırmızı ve kırmızı göz makyajı hakkında bilgiler verilmektedir.


Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

kadin, güzellik,makyaj,moda,dekorasyon
Bu sitede yer alan tüm marka, marka logolari ve markalara ait ürün resimleri, tasarim ve görseller marka sahiplerine aittir.

© Copyright 2013, All Rights Reserved © 2012-2013 Ekadinca.com. Tüm haklari saklidir.

Google Profili Google+

Sayfa başına git