Erkeklerin Kadınlarda Beğendiği Makyajlar

Erkeklerin Kadınlarda Beğendiği Makyajlar
18 Şubat 2014 tarihinde eklendi, 2.194 kez okundu.

Erkeklerin Kadınlarda Beğendiği Makyajlar

Makyaj biz bayanlar için ne kadar önemliyse erkekler tarafından da merakla ve beğeniyle karşılanıyor. Erkeklerin doğal kadın severim sözüne hiç aldırış etmeyin her erkek makyajlı bakımlı kadınlardan hoşlanır. Biz bayanlar kendi hoşlandığımız ya da tarzımıza uygun olan makyajları yapıyoruz. Peki, erkekler eşlerinde sevgililerinde hangi makyajı beğeniyor, erkeklerin kadınlarda beğendiği makyajlar hangileri beraberce bakalım.2014 İlkbahar Yaz Makyaj Trendleri konularımız için tıklayınız.

Buğulu göz makyajı:

Buğulu bakan gözler biz bayanlar kadar erkeklerinde sevdiği bir özellik. Buğulu gözler aynı zamanda bir bayana seksi bakışlar vermektedir. Bakışlara da cazibe katmaktadır. Erkekler tarafından beğenilen gözlerdendir buğulu gözler.

erkeklerin kadınlarda en çok beğendiği makyaj buğulu göz makyajı

Natürel Makyaj:

Natürel makyajı tercih eden bayanlar doğru yoldalar. Erkekler ciltte hiç bir şey kullanılmamış cildin örtülmemiş doğal halini beğenirler. Duruluk ve masumluk bunun nedeni olabilir. Tabi ki cildinizde bulunan kusurları örtmeniz gerekiyor. Yüzünüzde hiç makyaj yokmuş gibi yapılan makyaj gerçekten iddialı ve cesaretli kadınların makyajı.

erkeklerin kadınlarda beğendiği makyajlar 2014

Asi –şık göz makyajı:

Gözlerimizin ön plana çıkıp kendini belli etmesi erkekler tarafından sevilen bir durum. Tenin natürel olmasını seven erkekler buna karşılık gözlerin ön plana çıkıp kendisini belli etmesini seviyor. Gözlere asi bir güzellik veren asi göz makyajı erkekler tarafından cezp edici olan noktalardandır.

erkeklerin kadınlarda en çok beğendiği makyajlar asi makyaj
Işıltılı göz ve dudak makyajı:

Bazı erkekler bayanlardaki pırıltıları çok sevmektedir. Parıltıları bir kadın için cezp edici bulurlar. Işıltılı göz ve dudak makyajını açık tonlarla ve parıltılarla yapabiliriz. Gözlerinizde ışıltılı bir far rengi dudaklarınızda da parlatıcı kullanarak bu makyajı elde edebilirsiniz.

erkeklerin en çok bebeğndiği makyaj modelleri
Minimal makyaj:

Çok abartılı ve gösterişli olan bir makyaj erkekler tarafından beğenilmez ve hoş karşılanmaz. Mesela Yüzünü son derece koyu şekilde kapatan bir fondöten erkekler tarafından sevilmez. Bu düşünceyi dikkate alacaksanız cildinizin rengiyle oynamayıp doğal halini kullanmalısınız.

erekeklerin beğendiği makyaj modelleri
Allık kullanımı:

Yanaklarımızı allık ile renk vererek sönük ve cansız gözükmesini engelleyebiliriz. Ayrıca pembe allık bayanları seksi göstermektedir. Fakat miktarını iyi ayarlamalısınız fazla abartıya kaçmamalısınız. Soğuk günlerde yüzümüz kızarır ya o imajı vermelisiniz. Bu doğala yakın olan imaj erkekler tarafından da beğenilir.

erkeklerin kadınlarda en çok bebeğndiği makyaj

Pastel rujlar:

Pastel rujlar bir kadının makyajın arkasına saklanmadığını kendine güvendiğini gösterir. Bu da ona cazibe katmaktadır. Yüzünde ışıltıyı dudaklardaki doğal tonlar ile tamamlayan kadınlar erkeklerin beğenisi arasında.

erkeklerin kadınlarda çekici bulduğu makyajlar

Kırmızı ruj:

Kırmızı ruj biz bayanların vazgeçilmezleri arasında. Kırmızı ruj erkekler tarafından da çok seviliyor. Kadına tutkulu ve cazibeli bir yön katan kırmızı ruju sevmeyen erkek yok denecek kadar azdır.

erkeklerin çekici bulduğu makyajlar kırmızı ruj

Bir önceki yazımız olan 2014 Nişan İçin Makyaj Modelleri başlıklı makalemizde 2013 nişan ayakkabı, 2014 nişan makyajı ve 2015 nişan makyajı hakkında bilgiler verilmektedir.


Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

kadin, güzellik,makyaj,moda,dekorasyon
Bu sitede yer alan tüm marka, marka logolari ve markalara ait ürün resimleri, tasarim ve görseller marka sahiplerine aittir.

© Copyright 2013, All Rights Reserved © 2012-2013 Ekadinca.com. Tüm haklari saklidir.

Google Profili Google+

Sayfa başına git