Büyüleyici Bir Görünümü Göz Farı verecek!

Büyüleyici Bir Görünümü Göz Farı verecek!
10 Aralık 2013 tarihinde eklendi, 879 kez okundu.

2014 makyaj trendlerinin en önemli detayı anlamlı gözlerdir, şimdi herzamanksinden daha güzel göz makyajı yapmanın tam zamanı!Parlak renk paletleri olan göz farınızı makyaj çantasnıza ekleyin.

Göz farı göz makyajının yeteri kadar gizemli olmasını sağlayan en önemli ayrıntılardır.Farklı ve güzel kadnların cebinde herzaman harika göz makyajı teknikleri vardır.Renkli göz farları gözlere parlaklık ve duygusallık verir daha etkileyici bakışlar için sizde bu kışın en trend parlak ve simli farlarını maskyajınıza ekleyin.

Simdiki seçimler jel yada krem şeklinde farlar kullanımı daha rahat ve harika gölgelere olanak sağlıyor.Lens kullananlar için jel farların iyi olmadığı da söyleniyor.

Herzaman daha dikkat çekici olmak istiyorsanız daha etkileyici gözler için mat gölgeler kullanın.Sedefli gölgeler parlak baıkışlar için ideal bir seçimdir.Sedefli gölgenizi daha çok vurgulamak için üst göz kapağınızın ortasında ve göz kapağınızın belirli noktalarnda buzlu gölgeyi tam uygulayabilirsiniz.

Gölge renklerinizi seçerken daha çok giyim, göz ve saç renginizi göz önünde bulundurarak seçmeniz önemlidir.Tek bir far uygulamak pek iddialı olmuyor.Karışık size uygun renkleri tercih edin.

Göz farınızın renklerini seçerken cilt tonunuza uygun olup olmadığınıda iyi kontrol edin.

Koyu tonlar daha çok açık tenlere yakışırken açık tonlar esmer bayanlar için ideal olabilir.

 

Bir önceki yazımız olan Seksi makyaj Nasıl Yapılır ? başlıklı makalemizde 2014 seksi makyaj, mor farlı göz makyajı ve sarışın makyajı hakkında bilgiler verilmektedir.


Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

kadin, güzellik,makyaj,moda,dekorasyon
Bu sitede yer alan tüm marka, marka logolari ve markalara ait ürün resimleri, tasarim ve görseller marka sahiplerine aittir.

© Copyright 2013, All Rights Reserved © 2012-2013 Ekadinca.com. Tüm haklari saklidir.

Google Profili Google+

Sayfa başına git