2014 Nişan İçin Makyaj Modelleri

2014 Nişan İçin Makyaj Modelleri
14 Şubat 2014 tarihinde eklendi, 2.302 kez okundu.

2014 Nişan İçin Makyaj Modelleri

Nişan makyajı nasıl yapılır,2014 nişan makyaj modelleri konumuzdan sizde en makyaj tekniklerinden ilham alabilirsiniz.

Nişan günü bayanların en özel günlerinden biri. Her bayan bu günde güzel ve kusursuz olmak ister. Güzel ve kusursuz olmak ise kıyafet gibi makyajdan da geçiyor. Bu yüzden yüz yapınıza ve ten renginize en iyi uyum sağlayan tamamlayan makyajı yapmalısınız. Sizler için hazırladığımız Nişan için makyaj modellerini okuyarak bu konuda bilgi sahibi olabilir ve kendi makyajınızı yaratabilirsiniz.

Nişan için yapılacak makyajın her şeyden önce yüzünüze uygun bir makyaj olması gerekir. Yüzünüze uygu olmayan bir makyaj sizi itici gösterebilir hatta yaşınızdan büyük dahi gösterebilir. Bunun için profesyonel bir yardım alarak makyajınızı kuaförünüze yaptırmalısınız.

Yüzünüze uygun makyaj yapmak için kuaförünüz önce yüzünüzü inceler. Yüzünüze uygun olan makyaj malzemeleri seçilir ve az çok nasıl bir makyaj olacağını kafasında tasarlar. Kuaförler daha çok suya dayanıklı makyaj malzemelerini tercih etmektedirler. Ağlama ya da terleme yüzünden makyajınızın bozulmasını engelleyecektir. Fondöten, göz kalemi, rimel ve ruj işlemleri sırasıyla gerçekleştirilir.

Nişan makyajlarında yüzün hatlarını kapatacak aşırı makyaj olmamasına dikkat edilmelidir. Çeşitli cilt bakım ürünleri ile yapılan makyajın daha sonra sorun çıkarmaması için tedbirler alınır.

Sizde galerimizdeki görsellerimizi inceleyerek bu özel gününüze en kusursuz biçimde hazırlanabilirsiniz.

sade nişan makyajı nasıl yapılır 2015 nişan makyajı

Bir önceki yazımız olan Sivilce Olan Bir Yüze Nasıl Makyaj Yapılmalı başlıklı makalemizde makyaj teknikleri, nasıl yapılır ve sivilceler makyajla nasıl kapatılır hakkında bilgiler verilmektedir.


Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

kadin, güzellik,makyaj,moda,dekorasyon
Bu sitede yer alan tüm marka, marka logolari ve markalara ait ürün resimleri, tasarim ve görseller marka sahiplerine aittir.

© Copyright 2013, All Rights Reserved © 2012-2013 Ekadinca.com. Tüm haklari saklidir.

Google Profili Google+

Sayfa başına git