2014 Göz Makyajı Trendleri

2014 Göz Makyajı Trendleri
30 Ağustos 2013 tarihinde eklendi, 1.745 kez okundu.

Banamı öyle geliyor yada 2014 göz makyajı trendleri muhteşem mi? Yeni yılda göz makyajı trendleri nelerdir ? Her yeni sezon makyaj trendleri daha abartılı daha gösterişli giriyor ve aynı zamanda netro dönemi makya ışıkları yanıp sönüyor. 2014 makyaj trendlerinde zorunluluk renkli Eyeliner ve renkli eyelinerlarla eğlenceli makyajlar sizleri bekliyor…

1-Neon Renkli Eyeliner

2014 göz makyaj trendleri listesinin en tepesinde neon renkli eyeliner ve göz kalemleri geliyor.Neon renkler özellikle göz makyajında cesaret ve özgüveni belirtmektedir.Basit bir kıyafet ile neon göz kalemi mükemmel bir açıklama ve kombin.Bu tereddütsüz aynı zamanda sert ve kendinden emin olduğunuzu gösterir.Sade bir kıyafet ile bile harika bir görünüşü neon göz kalemleri ile yakalarsınız.Bu şekilde bir neo renk ile parlak bir krem farmanızıda öneririz.

Makyaj Trendleri 2014

Makyaj Trendleri 2014

 2-Gözlerde Dramatik kanatlar

2014 Göz Makyajı Trrendlerinde başka bir teknik ise dramatik kanaltlı Eyeliner olduğunu biliyormuydunuz ?Adeta 90 ‘ları o serseri haz makyajlarına dönüyor.Am bu sefer 2 renkli eyelnierler da var Kanarlar ve etrafındaki gölgeler daha modern görünüyor.Sizde bu modeller için cesaretli olun ve harika göz makyajınızla büyüleyin …

2014 Göz makyajı trendleri

2014 Göz makyajı trendleri

 3. suluboya Gözler

2014 en sıcak göz makyajı trendlerinden biri de suluboya gözleri. Suluboya gözleri biz Boho olarak sınıflandırabiliriz.Bu zahmetsiz ve havadar bir görünüm kucaklar. Bu görünüm elde etmek için pastel renkler kullanarak dumanlı göz makyajı oluşturmaktan geçer. Bu görünümü elde etmek için kullanılacak en iyi ürünlerinden biri her türlü bir ikili göz farı..

2014 Göz Makyajı Trendleri

2014 Göz Makyajı Trendleri

4_Daha Belirgin Kirpikleri

Uzun, hacimli de 2014 yazında listesi  için göz makyajı trendlerinin başrolü yine kirpiklerde...Kirpikleri çok göztermenin en iyi yolu sadece iyi bir maskaraya sahip olmak. Gerekli göz teması sağlamak kirpiklerden geçtiğini biliyormuydunuz bakışlar ve gözler daha kaygısız kendinden emin... Kirpikleri çok ve uzun göstermek için kullanılacak en iyi maskaralar biri Flared Maybelline falsies

 

Göz Makyajı Trendleri 2014

Göz Makyajı Trendleri 2014

 5_Metalik Göz Makyajı

Göz Makyajında metalik renkler her daim trend olacak , ama 2014 özel geceleriniz ve günlerin için en çok tercih edilecek göz makyajı trendi olacak.Metalik bir göz farı ve eyeliner geçidi harika bir ikili, Metalik renkleri kullanmaktan korkmayın göz çveresinin tümüne uygulayın makyaj renklerinin içinde metalik en ışıltılı ve çekici gözler sunan özel bir renktir.

 

2014 metalik göz makyajı

2014 metalik göz makyajı

 

 

Bir önceki yazımız olan 2014 Genç Kızlar İçin Makyaj başlıklı makalemizde gen kız makyajı, genç kız abiye makyajı ve Genç kız günlük makyaj modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.


Etiketler:

2014 Göz Makyajı Trendleri Konusuna 1 Yorum Yapıldı
kadin, güzellik,makyaj,moda,dekorasyon
Bu sitede yer alan tüm marka, marka logolari ve markalara ait ürün resimleri, tasarim ve görseller marka sahiplerine aittir.

© Copyright 2013, All Rights Reserved © 2012-2013 Ekadinca.com. Tüm haklari saklidir.

Google Profili Google+

Sayfa başına git