Yüz Gençleştirme Formülleri Nelerdir ?

Yüz Gençleştirme Formülleri Nelerdir ?
6 Şubat 2014 tarihinde eklendi, 1.145 kez okundu.

Yüz Gençleştirme Formülleri Nelerdir ?

Bizi biz yapan yüzümüz zamanla yaş aldıkça sarkıp bozulmakta üzerinde kırışıklıklar çıkmaktadır. Yüz gençleştirme formülleri için günümüzde Estetik kusurları örtmek için birçok yöntem geliştirmiştir. Kişiye özel formülleri ile estetik daha güzel ve dinç bir yüz sunmaktadır. Sizde yüzünüzdeki kusurlarınızdan şikâyetçiyseniz ve bunu estetik ile ortadan kaldırmak istiyorsanız yüzümüzü gençleştirmek için uygulanan formülleri inceleyiniz.

Göz Torbalarından nasıl kurtuluruz:

Göz torbalarının giderilmesi için lokal anestezi ve sedesyon ile bir saat kadar süren bir zamanda yapılan operasyon uygulanır. Uzmanlar oluşabilecek bir ödeme karşı gözü bir saat kapalı tutarlar. Bu uygulamadan sonra hasta evine gidebilir. Herhangi bir tıbbi bir müdahale ya da pansuman söz konusu değildir. Bu uygulama üst göz kapağına yapılan gizli bir dikiş ve alt göz kapağında kirpiğin dibinde kendiliğinden kaybolan dikişler ile gerçekleştirilir. Üst göz kapağındaki dikiş ise dört gün sonra alınır. Dikiş alınmadan önce hasta güneş gözlüğü takmak şartı ile normal yaşamına dönebilir.

Kaş kaldırma operasyonu:

Yüzdeki zamanla yaşlanma ve yüzün yorgun görülmesi kaş kaldırma operasyonu ile giderilmektedir. Yüzü daha genç göstererek cildin canlı ve dinç görünmesini sağlar. Kaş kaldırma işleminde de lokal anestezi uygulanır. Operasyon yirmi dakika sürer. Bu operasyonda kaşlar bir dikiş ile saçlı deri içersinden çekilir. Hasta uygulamadan sonra normal hayatına dönebilir. Kaşlarınızın uygunluğuna göre hafif çekik kaş görünümü verilir.

Botoks Formülü:

Botoks özellikle göz çevremizdeki kırışıklıklar için kullanılan bir yöntemdir. Botoks bizlere iki dakika kadar kısa bir süre içersinde altı ay kadar genç ve güzel bir cilt sunmaktadır. Bu işlemi yapmak istiyorsanız sonbahar ve kış aylarında yaptırmalısınız. Oldukça basit olan bu yöntemle aynı gün normal hayatınıza geri dönebilirsiniz. Bu konuda sizi uyarmamız gereken önemli nokta botoks işlemini önünüze gelen her yerde yaptırmamanız ve bu konuda uzman olmayan kişilere yüzünüze dokundurmamanız. Aksi takdirde yüzünüze zarar verebilirsininiz. Güzel bir cilt bir yana yüzünüzde çok ciddi şekil bozuklukları olabilir. Bunu için botoks işlemini sadece uzman doktora yaptırmalısınız. Botoks mimik ve kırışıklığa neden olan kaslar üzerinde etkilidir. Yüz kaslarına etki ederek onları yavaşlatır ve böylece yüzdeki kırışık bölgelerin düzelmesini sağlar. Uzman bir doktora yaptırdığınız takdirde gönül rahatlığıyla yaptırabilirsiniz. Botoks ilacı 6 ay geçerlidir. &ay sonunda ilaç etkisini yitireceği için yüz eski halini alır.

Lipofiling formülü :

Lipofiling uygulaması kişinin kendi vücudundan alınan yağ ve dokuların yüze uygulanması ile gerçekleştirilir. Alınan bu dokular kök hücre bakımından zengindir. Cildin dolgun görünmesini sağlarken çok daha genç bir yüze sahip olmanızı sağlar. Bu uygulama tamamen kendi yağ ve dokularınızdan oluşur başka hiçbir yabancı madde kullanılmayan lokal anestezi ile yapılır. Kısa sürede normal hayatınıza dönebilirsiniz. Daha çok karın bölgesinde alınan yağlar ile yapılan bir uygulamadır. 3–4 ay sonra yüzünüzün dolgunlaştığını ve cildinizin gençleştiğini göreceksiniz. Yağ hücrelerinin içindeki kök hücrelerin cilt hücresine dönerek uygulandığı yeri gençleştirdiği bilimsel çalışmalarla da kanıtlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan Sivilce izleri için favori reçeteler başlıklı makalemizde doğal, reçeteler ve Sivilce izleri hakkında bilgiler verilmektedir.


Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

kadin, güzellik,makyaj,moda,dekorasyon
Bu sitede yer alan tüm marka, marka logolari ve markalara ait ürün resimleri, tasarim ve görseller marka sahiplerine aittir.

© Copyright 2013, All Rights Reserved © 2012-2013 Ekadinca.com. Tüm haklari saklidir.

Google Profili Google+

Sayfa başına git