SAÇ DÖKÜLMESİNE KARŞI BİR DEVRİM !

SAÇ DÖKÜLMESİNE KARŞI BİR DEVRİM !
8 Temmuz 2013 tarihinde eklendi, 3.704 kez okundu.

ROF. DR. MUSTAFA ERDOĞAN SÜRAT “SAÇ DÖKÜLMESİNE KARŞI DEVRPİM NİTELİĞİNDE OLAN KERAMINE H”

Saç Dökülmesi Hayatımızın en büyük kabuslarından biri…Malesef her bayan ve erkek  genetik faktörler, hamilelik ve strese bağlı olarak hayatının bir döneminde bu kabusu yaşarlar.Asıl ana nedenlerden biri genetik faktörlerdir.Araştırmalarıma bağlı olarak diğer etkenleride sizlere sıralamak istiyorum.Bilinçsiz kozmetik kullanımı, yanlış saç bakım yöntemleri, hormonal bozukluklar, menopoz, stres ve tükenmişlik durumu, ateşli hastalıklar, kansızlık, hamilelik, kansızlık, mevsimsel dökülmeler, beslenme bozuklukları, ağır ve sık tekrarlanan diyet rejimleri, alkol bağımlılığı ve sigara tiryakiliği, saç ve saçlı derideki mantar, egzama, saçkıran gibi hastalıklar, troid bezi hastalıkları gibi sebeplerin neden olduğu saç dibinde meydana gelen zararlar,saç tellerinde cansızlaşma, incelme, saç dökülmesi ve en sonunda saç köklerini tamamen yok ederek en kötüsüde kelliğe kadar ilerleyebiliyormuş.Hem Tıp hem Bilim Adamı olan Prof.Dr.Mustafa Erdoğan Sürat, saç dökülmesi sorunu ile karşılaşanların kullanabilceği mükemmel bir ürün olan Keramine H’ı öneriyor.

Prof.Dr.Erdoğan Sürat’e göre saç dökülmesi insanların fiziki görünümlerini etkilemesinin ötesinde düzgün bir psikolojiye sahip olmasınıda engellemektedir.Bayanlarda ve erkeklerde saç dökülmesi ve kelliğe neden olan enzimleri ortadan kaldıran African kigelcia adlı bitkinin özünden oluşan KERAMİNE H İtalya’da üretilmekte olup tüm Avrupa Ülklerinde milyonlarca kişi tarafından tercih edilmektedir.Yine Su sözleriyle tanıtımına devam etmektedir.Saç dökülmesi problemi yaşayanlara önerdiğim ve kullananlarda etkisini yüksek bir klinik başarı ile gözlemlediğim, Avrupa Patentli KERAMINE H Serum ve Şampuan; kellikle savaşan devrim niteliğinde çok güçlü bir formüldür. İçeriğinde ki doğal aktif bileşenlerin güçlü sinerjik etkisi ile genetik olarak  saç dökülmesi yaşayanlarda, DHT oluşumuna neden olan 5-alfa-reduktöz enzimini inhibe eder ve saç kökünün, saç tellerinin zayıflamasına engel olarak, saç dökülmesini önler.Sizde hayatınızın en güzel yıllarında kellik sorunu yaşamak istemiyorsanız yüksek klinik başarıları olan Avrupa Patentli Keramine h serum ve şampuanı kullanmanızı tavsiye ederim. İçeriğinde bulunan doğal aktif bileşenlerin güçlü etkisi ile genetik olarak  saç dökülmesi problemi yaşanların , DHT oluşumuna neden olan 5-alfa-reduktöz enzimini inhibe ederek, saç tellerinin zayıflamasına engel olarak, saç dökülmesini engellemeye destek olur.Benzersiz içeriği ile KERAMINE H Serum ve Şampuan, dökülen saç köklerini yeniden canlandırır, Vitamin ve mineral içeriği ile de besleyip koruyarak yeni saç üretimini harekete geçirir ve dökülen saçların geri kazanılmasını sağlar. Saçları güçlü ve dayanıklı forma sokup, kalın dolgun ve parlak olmasını aynı zamanda saçların hızlı uzamasını sağlar.’’ şeklinde kaydetti.

Baylar ve bayanlar bu muhteşem bitkisel ürünün nasıl kullanıldığını merak mı ediyorsunuz ?

Saç dökülmesi yaşayanlar ve saçını korumak isteyenler için etkili seçim Keramine H ürünü Şampuan ve Serum şeklinde kullanıma sunulmaktadır.

Islak saça ve kafa derisine yumuşak masaj uygulanarak Keramine H Şampuan köpürtülür. Bir kaç dakika beklendikten sonra iyice durulanır. Özel başlığı kullanılarak Keramine H Serum kırılır. Özel aparat takılarak şampuanla yıkanmış, havluyla kurulanmış temiz saça ve kafa derisine parmak uçlarıyla yavaşça masaj yapılarak eşit oranlarda uygulanır. Durulamadan öylece bırakılır. Saç taranılarak, doğal şekilde kuruması sağlanır. Keramine H saç dökülmesini önleyici Serum ve Şampuanın birlikte kullanması tavsiye edilmektedir,daha etkili bir sonuç için mutlaka birlikte kullanın.

AŞAĞIDAKŞ YAYINLANAN MAKALEDE SAÇ DÖKÜLMESİNE KARŞI ÜRÜN SERİSİ KERAMINE H SERUM VE ŞAMPUAN HAKKINDA YAPILAN GÖZLEMLER

KISA BİLİMSEL MAKALE TARZINDA PERİYODİK SUNUM!

ASSOC. PROF. DR. MUSTAFA ERDOĞAN SÜRAT

Daha ilk Kullanımdan ;

-Saçlarda dolgunluk, beslenme, parlaklık ve uzama hızında artış ile muhteşem bir ürün…

-Saçlı derideki canlanmanın ilk haftada belirmesi olgularını vurgulamışlardır.

-Şampuanların genel tahriş edici özelliklerinden uzak olan Keramine H Şampuanı:

-Kokusundaki doğallık, mükemmellik,

-Ph sındaki bilimsel güven

-Durulama mükemmelliği son araştırmalarda daha çok ön plana çıkmaktadır.

-Keramine H konusunda daha fazla ağırlık verilmesi İstenen hususlar ise:

-Keramine H konusunda bugüne kadar taklidi yapılamayan preparatın daha da titiz korunması şeklindedir

Güçlü, sağlam, gür ve dökülmeyen saçlara kavuşmak isteyen kadın ve erkekler için İtalya’dan İthal KERAMINE H SAÇ DÖKÜLMESİNE KARŞI SERUM ve ŞAMPUAN SETi

Keramnine h Ürünleri üstün klinik testler sonucunda İtalyan SOCO Laboratuvarlarınca geliştirilmiş bilimsel yöneden çok değeri olan güçlü etkiye sahip kaliteli bir markadır. Klinik etkisi kanıtlanmış olup Dünyada milyonlarca kullanıcısı vardır. Doktorlar tarafından saç dökülmesi problemi yaşayanlara tavsiye edilen etkin ve aktif içeriğe sahip bir üründür. Klinik test sonuçlarını sayfanın alt kısmında incelemenizi öneririz. Türkiye’de saçını sevenlerin yeni tercihi olan Keramine H serum ve şampuanın uluslararası satış merkezleri İngiltere, Almanya, Fransa gibi ülkelerdir.KERAMINE H Serum ve Şampuanı kullandığınızda , dökülen saç köklerini yeniden canlanıcak, vitamin ve mineral içeriği ile de beslenip yeni saç oluşumu harekete geçmeye başlayacak ve dökülen saçlarınızı geri kazanılmasına yardımcı olacak.. Saçlarızı daha güçlü ve dayanıklı olamasını sağlayarak, kalın dolgun ve parlak saçlarınız olacak.

Hem Patentli bir Formüldür hemde klinik testlerden geçmiştir. Üstelik 1 Kutu 12 adet * 6 ml serum içermektedir.

Daha Güçlü bir etki için :1. Ay haftada 3 serum uygulayınız.Bunu devam eden 6 hafta boyunca haftada 2 serum uygulayınız.

Devam Kürü: En az 1 ay boyunca haftada 1 serum kullanabilirsiniz.

Böylelikle  1 Set 1 Ay Süre Kullanılacaktır. 2. Set 45 Gün Süre Uygulanacaktır. 3.Set 3 Aylık Kullanım İçin Yeterli Dozu İçermektedir.Saçdökülmeniz veya kellik sorununuz varsa;  Ürünü KERAMINE H  0312 474 03 230312 474 03 23 Çağrı merkezini arayarak yadahttp://www.dogalecza.com/Keramine-H-Sac-Dokulmesine-Serum-ve-sampuan-Seti_2670.html#0 adresine tıklayarak hemen sahip olabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Doğal Botoks Maskesi başlıklı makalemizde botoks maske yapımı, Botoks Maskesi ve cilt bakımı hakkında bilgiler verilmektedir.


Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

kadin, güzellik,makyaj,moda,dekorasyon
Bu sitede yer alan tüm marka, marka logolari ve markalara ait ürün resimleri, tasarim ve görseller marka sahiplerine aittir.

© Copyright 2013, All Rights Reserved © 2012-2013 Ekadinca.com. Tüm haklari saklidir.

Google Profili Google+

Sayfa başına git