Karın Ve Göbek Sıkılaştırıcı Kremler

Karın Ve Göbek Sıkılaştırıcı Kremler
23 Şubat 2014 tarihinde eklendi, 6.787 kez okundu.

Karın ve Göbek Sıkılaştıcı Kremler

Karın sıkılaştırıcı kremleri bayan ve erkek kullanabilir.Karın bölgesi sürekli alıp verilen kilolar nedeniyle ve hamilelik sonrası sarkıp bozulur ve gerçekten göze hoş görünmeyen deformasyonlar ortaya çıkar. Bundan rahatsız olmayan bayanda yoktur herhalde. Bu yazımızda sizlere sıkı bir karın için kullanmamız gereken kremleri tanıtacağız. Karın bölgesindeki sorunlarına çözüm arayan bayanlarımız mutlaka makalemizi incelemelidir.Bitkisel Karın sıkılaştırıcı kremleri eczanelerden satın alabilirsiniz.

Goldslim Sıkılaştırıcı Krem Jel:

Daha çok karın bölgesinde etkili olan krem vücuda bölgesel olarak etki eder. İnce gergin bir bel yapısının oluşmasına yardımcı olur. Bu ürünümüzü masaj yaparak düzenli şekilde kullanmanız gerekir. Ürünümüzün fiyatı 59 TL dir.

gold slim karın sıkılaştırıcı krem

X-Tra Gel Sıkılaştırma Kremi:

Ürünüz özellikle bölgesel yağlanmada çok fazla etkilidir. Karın bölgesinin sıkılaşmasında da etkili olan bir kremdir. Sıkılaştırma sırasında sizi forma sokarak incelmenize de yardımcı olacaktır. Bölgesel yağlanma ve sarkma sorunuzdan kısa sürede kurtulacaksınız. Ürünümüzün fiyatı 65 TL dir .Piyasada en çok kullanılan ve etkili sıkılaştırıcıdır. x-tra gel karın sıkılaştırıcı krem

Perfect Body Karın Bölgesi Sıkılaştırıcı:

Bu ürünümüzü karın bölgenizde zamanla oluşan sarkmaları düzeltmek için kullanabiliriniz. Cilt üzerinde oluşan renk düzensizliklerini gidererek karın bölgenizin toparlanmasına yardım ederek daha toplu ve sıkı bir karına kavuşmanızı sağlar. Ürünümüzün fiyatı 43TLdir perfect body karın sıkılaştırıcı krem

GUAM Karın Sıkılaştırıcı Krem Jel:

Karın bölgesindeki derinin zamanla sarkmasını, deriyi toparlayarak engeller. Düzenli olarak kullanıldığında derinin dayanıklılığının artmasına yardımcı olur. Ürünümüzün fiyatı 130 TL dir. guam karın sıkılaştırıcı krem

Elancyl Concentre Ventre Taille Sıkılaştırıcı Krem:

Bu kremimiz karnınızın şekillenmesini sağlarken bel bölgesinde de etkili olan bir kremdir. Canlı bir cildin oluşmasında büyük katkısı vardır. Cildin rengini düzenlemektedir. Ürünümüzün fiyatı 65 TL dir.

elancyl karın sıkılaştırıcı krem

OzOne Karın Sıkılaştırma Kremi:

Karnınızın sıkılaşmasına yardımcı olacağı gibi özellikle hamilelikte ve sonrasında karında oluşan çatlakları da gidermede oldukça etkili bir üründür. Karın bölgenizin zamanla sıkılaştığını ve inceldiğini göreceksiniz. Ürünümüzün fiyatı 75 TL dir . ozone karın sıkılaştırıcı krem

Guarrana Kalça ve Karın Sıkılaştırıcı Krem:

Eczacı Mehmet Müderrisoğlunun kendi ürettiği bir zayıflama kremidir.Özellikle karın, kalça ve koldaki sarkan bölgelerde düzenli akşamları masaj yaparak kullanıldığında etki eder.Fakar içeriğinde Cayane acı biber özleri nedeniyle çok hassas cildi olanlarda aşırı yanma kızarıklıkyapabilir.Yanmanın az olması ise normladir.

guarana karın kalça ve kol sıkılaştırıcı bitkisel krem

Eklediğimiz tüm ürünleri kullanmadan önce tüm ürünlerde ilk olarak kolunuzun küçük bölgesinde alerji testi yapın ve 20 dk bekleyin.Herhangi bir alerji reaksiyon olmadığında kullanmanızı tabsiye ederiz.

Bir önceki yazımız olan Sivilce izleri için favori reçeteler başlıklı makalemizde doğal, reçeteler ve Sivilce izleri hakkında bilgiler verilmektedir.


Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

kadin, güzellik,makyaj,moda,dekorasyon
Bu sitede yer alan tüm marka, marka logolari ve markalara ait ürün resimleri, tasarim ve görseller marka sahiplerine aittir.

© Copyright 2013, All Rights Reserved © 2012-2013 Ekadinca.com. Tüm haklari saklidir.

Google Profili Google+

Sayfa başına git