En İyi Sivilce Kremleri

En İyi Sivilce Kremleri
23 Ocak 2014 tarihinde eklendi, 13.075 kez okundu.

En İyi Sivilce Kremleri

Sivilceler birçok insanın önemli problemleri arasında. Ergenlik döneminde hormonlardaki değişim ile ortaya çıkan sivilceler stres kaynaklı olarak da ortaya çıkmaktadır. Yediğimiz aşırı yağlı yiyeceklerde yüzde sivilce oluşumuna neden olmaktadır. Sivilcelerin devamlı ellenip kurcalanması yüzde kalıcı izlere neden olmaktadır. Bu yüzden yüzümüzdeki sivilceler ile oynamamalıyız. Sivilceler devamlı kurcalanmazsa zaman içersinde kendiliğinden geçer. Fakat kısa sürede sivilcelerinizden kurtulmak istiyorsanız sivilce kremlerini kullanabilirsiniz. Eczanelerde ve kozmetik ürün satan mağazalarda bunları bulmanız mümkündür. Biz de sizler için sivilce kremlerini ve fiyatlarını araştırdık. Aşağıdaki yazımızda bulabilirsiniz.

Sivilceler için Arap kızı kremi:

Yapısı oldukça yağlı olan bu krem sivilcelerin giderilmesinde ve yüzdeki kırmızılıkların kaybolmasında birebirdir. Bu kremin fiyatı da gayet uygundur. Fiyatı 5–7 TL arasındadır.

Sivilceler için acnecinamide kremi:

Bu sivilce kremi piyasadaki en iyi sivilce kremi olarak bilinir. Deneyen birçok kişide kısa zamanda etkisini göstererek sivilcelerin tamamen kaybolmasını sağlamıştır. Fiyatı25–30 TL arasında değişmektedir.

Sivilceler için ımex kremi:

Bu kremi çok fazla insan kullanmaktadır. Çünkü doktorlar tarafından da onaylanan ve tavsiye edilen bir kremdir. Sivilceleri derhal kurutur. Aynı zamanda sürüldüğü zaman tıpkı bir fondöten gibi lekeleri kapatır. Yağlı bir yapıya sahip olması sakın sizi caydırmasın. Kısa sürede sivilcelerinizden kurtulacaksınız. Imex kremin fiyatı 18 TL dir.

Sivilceler için bepanthen kremi:

Bu krem markasını sizde duymuşsunuzdur. Oldukça sık kullanılan ünlü bir kremdir. Bu kremimizin özelliği pek çok türünün bulunmasıdır. Merhem türünde olanı en yağlı türüdür. Yağlı yapıdan hoşlanmıyorsanız krem türünde olanını tercih edebilirsiniz. Sivilceleri giderici özelliği ile tüm eczaneler de bulunur. Fiyatı 6–7 TL arasındadır.

Sivilceler için aksil 5 kremi:

Bu kremimizde aynı ımex gibi sivilceleri kapatır. Sivilceleri kurutma özelliği de olan bu kreme tüm eczanelerden 10–12 TL arasındaki fiyatlarla alabilirsiniz. Aksil 5 koyu renkli bir kremdir. Koyu tenliler bu kremi kapatıcı olarakda kullanabilirler.

Sivilceler için pişik kremleri:

Bazı markaların pişik kremleri de sivilceleri yok etmede oldukça etkilidir. Pişik kremleri sivilceleri yok etme özelliğini içinde bulundurduğu çinko sayesinde gerçekleştirir. Çinko maddesinin sivilceleri kurutma özelli olduğu gibi kısa sürede de sivilcelerin tamamen yok olmasını sağlarlar. Bu pişik kremleri arasında en etkili olan sudocream pişik kremidir. Kullanımı da kolay olan bu krem sivilceler üzerinde oldukça etkilidir. Eczanelerde bulabileceğiniz sudocream pişik kreminin fiyatı 20 TL dir. Bu en küçük boyutlu olanıdır. Kremin boyutu büyüdükçe fiyatı da değişmektedir.

Size önerebileceğimiz diğer sivilce kremlerini fiyatları ile birlikte altta sıraladık. Göz atmanız da fayda var.
Terkur krem 4.63 TL
Zoretanin 57.37 TL
Zindaclin jel 6.71 TL
Palexil jel 9.03 TL
Tretin krem 14.99 TL
Diflerin jel 7.57tl
Sivex Losyon 18.17 TL
Isotrexin 18,6 TL
Benzamycin topikal Jel 37,7 TL
Eritretin Jel 17,2 TL

Bir önceki yazımız olan Sivilce izleri için favori reçeteler başlıklı makalemizde doğal, reçeteler ve Sivilce izleri hakkında bilgiler verilmektedir.


Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

kadin, güzellik,makyaj,moda,dekorasyon
Bu sitede yer alan tüm marka, marka logolari ve markalara ait ürün resimleri, tasarim ve görseller marka sahiplerine aittir.

© Copyright 2013, All Rights Reserved © 2012-2013 Ekadinca.com. Tüm haklari saklidir.

Google Profili Google+

Sayfa başına git