Cilt Lekeleri İçin Karbon Peeling Tedavisi

Cilt Lekeleri İçin Karbon Peeling Tedavisi
27 Mart 2014 tarihinde eklendi, 1.047 kez okundu.

Lekeler İçin Karbon Peeling Tedavisi

Herkesin bildiği gibi estetikte lazer cihazları vazgeçilmezlerdendir. Karbon Peeling Tedavisi de cilt lekeleri sorunları için en iyi tedavi şekli olarak ön görülmektedir.Bu kadar fazla lazer seçeneği karşısında da karar vermek bir hayli zor. Bu yazımızda sizlere bazıları tarafından çok iyi bilinen bazılarının ise ilk kez duyacağı karbon peeling’i hakkında ki bilgilerimizi paylaşacağız.

Peeling deyince aklınıza soyma işlemi gelmemeli. Yani bu yöntemde cildi soymak söz konusu değildir. Karbon peeling yöntemi gayet güvenli ve hızlı bir yöntemdir. Hızı ve güvenirliliği ile bu yöntem birden çok cilt problemin de kullanma imkânı sağlıyor. Bu tedavi düşük enerjili olan buna karşılık hızlı olan bir QSwitched özellikli Nd YAG lazer ile yapılmaktadır. Enerji düşük olduğu için de çok hızlı atışlar ile sonuç elde edilebiliyor. Bu yöntemi uygulamadan önce cilde karbon krem boyası sürülerek etkisi kuvvetlendiriliyor.

Cilt Leke tedavisinde kullanılan lazer dokuya zarar vermeyecek, yakmayacak kadar kısa süreli, fakat yine de yüksek sayılabilecek bir ısı artışı sağlar. Isı ile gözenekler hemen sıkılaşır. Cilt kendini toparlamaya başlar, cildin yağlanması azalır. Cildin yenileme mekanizmaları harekete geçtiği için de cilt pürüzsüz ve parlak olur.

Aynı lazer ışını karbon ortamdan kalktıktan sonra cildin kendi renk pigmentlerine çarparak ufalıyor böylelikle yoğun olan rengin açılmasını ve dağılmasını sağlamaktadır. Dövme tedavilerinde ve leke tedavisinde çok başarılı bir yöntemdir.

Bir lazerin karbon kremi sayesinde bu kadar büyük bir şey yapabilmesi gerçeklen şaşırtıcı değil mi? Bu yöntemden sonra cildiniz hiçbir zarar görmez. Daha canlı ve parlak bir ciltle yaşamınıza devam edebilirsiniz. Bu sitem yazın yapılmaz diye düşünmeyin. Güvenirliliği ile bu yöntem hiçbir problem olmadan yazın da yapılmaktadır.

Karbon Peeling Tedavisi kişilerin cilt problemlerine göre yapılmaktadır. Bir uygulama ile hemen her şeyin düzelmesini bekleyemeyiz. Doğru şekilde devam ettirilen tedavi daha iyi sonuçlar vermektedir. Tedavinizde gerektiği kadar seanslara devam etmelisiniz.

Cit Lekeleri İçin Karbon Peeling tedavisi

Bir önceki yazımız olan Sivilce izleri için favori reçeteler başlıklı makalemizde doğal, reçeteler ve Sivilce izleri hakkında bilgiler verilmektedir.


Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

kadin, güzellik,makyaj,moda,dekorasyon
Bu sitede yer alan tüm marka, marka logolari ve markalara ait ürün resimleri, tasarim ve görseller marka sahiplerine aittir.

© Copyright 2013, All Rights Reserved © 2012-2013 Ekadinca.com. Tüm haklari saklidir.

Google Profili Google+

Sayfa başına git