Saç Çıkaran İlaçlar Ve Ürünler Nelerdir

Saç Çıkaran İlaçlar Ve Ürünler Nelerdir
16 Mart 2014 tarihinde eklendi, 1.858 kez okundu.

Saç Çıkaran İlaçlar Nelerdir 2014

Saç dökülmesi belli nedenlere bağlı olarak herkesin hayatında yaşayabileceği bir problem. Saçın çıkmasına yardımcı olan ilaçlar sprey halinde ve vitaminlerden destek alınarak üretilen ilaçlardır. Dökülen saçlar 3 aylık bir zamandan sonra çıkmaya başlar. Saç dökülme problemleri yaşayanlar için en etkili olarak saç çıkaran ilaçları sizler için hazırlayıp yazdık.

Minoxidil İlaç:

Saç dökülmesinden sonra saç köklerinde minik tüyler oluşur.Minoxidil bu minik tüyleri tekrar kıl kökü halini almasını sağlar. Ayrıca daha sonra oluşacak dökülmelerin de önüne geçen bir özelliği vardır. Etkilerinin kalıcı hale gelmesi için ilacı 4 ay boyunca kullanmalısınız. Sprey şeklinde olan ilaç saç köklerine sıkılır 40 dakika bekledikten sonra ise durulanır. İsteğe göre 4 saatte bekletilebilir. İlacı bırakınca oluşan yan etkiler iyice araştırılmalıdır.

Medobiotin Biotin Saç Çıkaran Tablet:

Medobiotin H vitamini türüdür. Saç derisini uyararak yeni saç çıkmasını sağlar. Ayrıca tırnaklar için de etkilidir. Yemeklerden önce günde bir tane bol su ile almanızı öneririz.

Haır Growth Factor Sprey:

Saç köklerinde biriken Dht hormonu saç dökülmesine yol açar. Procsın bu hormonun birikmesini önleyerek kan dolaşımının hızlanmasına yardımcı olur. Yeni çıkan saçların kalın telli çıkmasını sağlar. Saç dökülmesinin daha fazla olduğu bölgelerde kullanılmalıdır. Günde 2 kez uygulanır.

Rogaine Sprey :

Rogaine sprey saç çıkarma konusunda % 98 başarılıdır. Özellikle erkeklerde tepe bölgesinde oluşan saç dökülmesinde çok etkilidir.%5 Minoxidil HCL içerir. Kullanımı esnasında saç diplerinde kaşıntı ve kepek görülebilir.  Sürülmeden önce saç derisi temiz olmalı ve masaj yapılarak uygulanmalıdır.4 saat bekletildikten sonra yıkanır.

Nanoksin Saç Çıkarıcı Sprey:

Bitki özü sayesinde her saç tipine uygun olan nanoksin e vitamini, biotin, çinko, aminoasitler içerir. Saç diplerindeki kan akışını hızlandırarak yeni çıkan saç köklerinin canlanmasını sağlar. Yine ufak tüyleri kıl formuna çevirme özelliği vardır. Sabah ve ahşam günde 2 kere uygulanır.

Procsın Saç Çıkarıcı sprey:

Yine saç diplerinde birikerek saç dökülmesine neden olan Dht hormonu üzerinde etkilidir. Saç diplerinde birikmesini önler ve kan dolaşımının hızlandırır. Yeni çıkan saçların kalın telli ve güçlü çıkmasını sağlar. Saçın fazla döküldüğü bölgelerde kullanılan Procsın günde 2 kere uygulanır.

Follium Saç Çıkarıcı Sprey:

Dht hormonunun saçları dökmesini engelleyen sprey tamamen bitkisel içeriklidir. Bitkisel olduğu içinde her saç tipine uygundur. Saç dibinde kan akışını yükselterek yeni saç köklerinin çıkmasını sağlar. Ufak tüyleri kıl formuna çevirir. Sabah ve akşam olmak üzere 2 kere uygulanan bir spreydir.

sac cikaran ilaclar ve urunler 2014

Bir önceki yazımız olan Saç Rengi Evde Nasıl Açılır başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.


Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

kadin, güzellik,makyaj,moda,dekorasyon
Bu sitede yer alan tüm marka, marka logolari ve markalara ait ürün resimleri, tasarim ve görseller marka sahiplerine aittir.

© Copyright 2013, All Rights Reserved © 2012-2013 Ekadinca.com. Tüm haklari saklidir.

Google Profili Google+

Sayfa başına git