Eşarp Kullanılırken Dikkat Edilmesi Gereken Noktalar

Eşarp Kullanılırken Dikkat Edilmesi Gereken Noktalar
27 Ocak 2016 tarihinde eklendi, 558 kez okundu.

Şıklığa ve rahatlığa özen gösteren kadınlar için 2015 eşarp modelleri arasında en çok tercih edilen ürünlerin ipek eşarp ve şallar olduğu dikkat çekmektedir. Eşarp tercih ederken bilinmesi gereken en önemli noktalardan biri de tercih edeceğiniz eşarp ipek ise kumaşının tamamen ipekten üretilmiş olması gerektiğidir. Ayrıca eşarbın dokumasındaki sıklık ve arka yüzünün belli olmaması dikkat edilecek noktalardan diğeridir. Tercih edeceğiniz eşarptaki boya kullanım oranı sağlık açısından olabildiğince düşük olmalıdır. Kumaşın dokusunun yumuşak ve hafifliği de kullanım rahatlığı açısından önemlidir.

Modayı takip eden kadınlar için şıklığın ön planda olması eşarp sektörünün daha kaliteli bir hale gelmesine sebep olmuştur. Bu yılın eşarp modasında kullanılan renk ve desenler ile kadınlar kolaylıkla kombin yapabilmekte ve hayatın her alanında güzelliğini koruyabilmektedir.

2016 Eşarp Modellerine göz atmak isteyenler bağlantıya tıklayabilirler.

Bir önceki yazımız olan İnce Görünmek için Elbise Tercihleri Nasıl Olmalı? başlıklı makalemizde daha ince görünme tüyoları, zayıf görünmek tüyoları ve zayıf gösteren giysiler hakkında bilgiler verilmektedir.


Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

kadin, güzellik,makyaj,moda,dekorasyon
Bu sitede yer alan tüm marka, marka logolari ve markalara ait ürün resimleri, tasarim ve görseller marka sahiplerine aittir.

© Copyright 2013, All Rights Reserved © 2012-2013 Ekadinca.com. Tüm haklari saklidir.

Google Profili Google+

Sayfa başına git