Eda Taşpınar ve Stili

Eda Taşpınar ve Stili
29 Ocak 2014 tarihinde eklendi, 1.771 kez okundu.

Eda Taşpınar ve Stili

Eda Taşpınar 1980 İstanbul doğumludur. Atatürk öldükten sonra yüzünün maskını yapan heykeltıraş Kenan Yontuç’un torunu olarak bilinir. 11yaşında Miami ye gider Boca Ratenda da iki sene eğitip gördükten sonra Türkiye ‘de Robert kolejine giderek eğitimine devam eder.Central School of St Martin’s de moda eğitimi alır.

Londra ‘da hem elbise hem de ayakkabı tasarımı okumuştur. Ayrıca styling, fotoğrafçılık ve şapka tasarımı konusunda da kendini geliştirmiş bir isimdir. Armani ,Vivienne Westwood ,Stella McCartney , Maxmara gibi dünyaca ünlü markada staj yapmış olan Eda Taşpınar moda haftalarında backtagelerde çalışmış ve tanınmış moda editörlerine asistanlık yapmıştır.

eda taşpınar stili 1

Eda Taşpınarın stili :

Eda Taşpınar’ın kendine özgü bir stili vardır. En rüküş, kimsenin giymeyeceği kıyafetleri cesaret edip giyen ve bu parçaları kendine çok iyi yakıştırabilen bir bayandır. Zayıf bir vücuda sahip olan Eda Taşpınar bebeksi olmaktan çok kemikli olan bir yüze sahiptir. Saçları ve ten rengi gayet doğaldır. Kendini devamlı tekrar etmeyen içinden gelen kendi sevdiği parçaları giyiyor.

Kıyafetin bir kadının en önemli aksesuarı olduğunu biliyor. Bir kadının güzelliğini kıyafetinin yanı sıra gülüşü, bakışı, mimikleri, ses tonu ve çevresine yaydığı enerjide buluyor.

Eda Taşpınar bir kadının bir jean pantolon ve beyaz t-shirt ile bile çok seksi güzel ve pozitif bir enerji verdiğini bize kanıtlıyor.

Kendi gelinliğini kendisi tasarlayacağını söylemişti geçenlerde bir röportajında. Tasarladığı gelinlik kocaman bir şapkası olan uçuk bir gelinlik şeklinde.

El yapımı elbiselerini miniye dönüştürmesi ile de biliniyor. Eda Taşpınar hiçbir kurala dikkat etmeden kendi içinden nasıl geliyorsa öyle giyinen ünlülerimizden.
Eda Taşpınar’ı genellikle açık renkleri tercih ettiği mini elbiseleri çok fazla kullanan bir isim.

Ayrıca Mavi ve mavinin tonlarını da elbiselerinde kullanıyor. Elbiselerinde dikkat çeken bir diğer renk ise kırmızı.
Bu yılın trendlerinden olan Siyah Beyaz desenleri de çok güzel taşıyor.
Seçtikleri renkler doğal kahve saçları ve yanık koyu teniyle mükemmel şekilde birbirini tamamlıyor.

Bir önceki yazımız olan Yüz Şekline Göre Makyaj Nasıl Yapılır ? başlıklı makalemizde dikdörtgen yüzler için makyaj, kare yüzler için makyaj ve makyaj modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.


Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

kadin, güzellik,makyaj,moda,dekorasyon
Bu sitede yer alan tüm marka, marka logolari ve markalara ait ürün resimleri, tasarim ve görseller marka sahiplerine aittir.

© Copyright 2013, All Rights Reserved © 2012-2013 Ekadinca.com. Tüm haklari saklidir.

Google Profili Google+

Sayfa başına git