Home / Genel / Çalişan Anneye Kreş Yardımı Yasası

Çalişan Anneye Kreş Yardımı Yasası

Çalişan Anneye Kreş Yardımı Yasası

Çalişan annelere arık zordurumda kalmıycak kreş müjdesini devlat açıkladı 200 çalişanı bulunan bir iş yerinin mutlaka bir kreş açma zorunluğu olucak artık,devlet bu şeklde çalişan kadın sayısını attırmayı planlıyor,geçekten biz kadınlar için tarihi bir gelişme .

Diğer en çarpıcı yenilik ise çlşan annelere 300 lira kreş parası verilicek olması,artık aldığımız paranın yarından çoğunu kreşlere vermek zorunda kalmıycaz.

Bu haber beni çok sevindirdi,sırf bu yüzden çalişmak istemiyordum,devlet 300 lirayı kreşe ödeme şartı koyuyor ve annenin çaliştığı sürece vermeyi planlıyor,tüm kadınlara hayırlı olsun,Devletin yaptığı güzel bir uygulama..

 

Bir önceki yazımız olan Straptez gelinlik modelleri 2013 yılı başlıklı makalemizde 2013 gelinlik, 2013 gelinlik modelleri ve en şık gelinlik modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.
Yorum Yapın

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

kadın, güzellik,makyaj,moda,dekorasyon
Bu sitede yer alan tüm marka, marka logoları ve markalara ait ürün resimleri, tasarım ve görseller marka sahiplerine aittir.

    Güzellik     Saç    Diyet     Aşk & İlişkiler    Moda   Gelinlik Modelleri   Dekorasyon    Sağlık   Reklam  İletişim   Hakkımızda    Sitemap   Gizlilik


© Copyright 2013, All Rights Reserved © 2012-2013 Ekadınca.com. Tüm hakları saklıdır.

Google Profili Google+

Copy Protected by Chetans WP-Copyprotect.