Bayan Dövme Modelleri 2014

Bayan Dövme Modelleri 2014
28 Ağustos 2013 tarihinde eklendi, 3.643 kez okundu.

En Güzel Bayan Dövme Modelleri

Değişik 2014 bayan totto modelleri için internetten ve kitaplar dan sayısız bayan dövme modelleri bulabilirsiniz.2013 2014 tottoo modellerinde dünya trendlerini araştırdık en zarif ve güzel bayan tottoo modellerini sizlere sunuyoruz.Dövme yaptırırken önemli olan kendimizi anlatmasıdır, bu bazılarına sizin hakkında fikirde verecektir.Size uymayan bir dövme üstünüzde de güzel durmayacaktır.Herkesin dövme modellerinin arkasında harika hikayeleri vardır.Sizinde bir hikayeniz vardır.

bayan dövme modelleri 2014

bayan dövme modelleri 2014

Benim en sevdiğim bayan dövme modelleri doğayı, bitkileri, hayvaları anlatan dövme modelleri, bir ağaç dövmesi gördüğüm en güzel dövmelerden biriydi.Eski ve ince duyguları anlatan çok güzel ağaç dövmeleri var.Çok farklı anlamlarında sembolize edildiğidövme modelleri çıktı bazen takip etmekte gerçekten zorlanıyoruz.
Maceracı ruhlu kişiler için çok güzel simgeler var.Ama dövme
yaptırmadan önce en az 25 yaşında olmak lazım diye düşünüyorum, ilerde düşüncelerimiz ve zevklerimiz değişebilir ve bu dövmeden sıkılabiliriz.Sildirmesi çok zor olduğu için dövme yaptırmadan önce çok iyi düşünmek gerekir.

Bayanlar için dövme modeli seçmek erkekelere göre daha kolay , kuş, kedi, çiçek gibi sevdiğimiz sembolleri ve daha küçük zarif şekilde yaptırırız, buda bize ilerde çok fazla sorun teşkil etmez diye düşünüyorum.Her dövme  insana yeni bir hayat getirir.Kişye özel heyecan verici ve farklı bir hava katıyor.Özellikle siyah beyaz portlerin canladırıldığı bayan dövme modelleri harika…Sizinle sonsuza kadar yaşayacak bir kararı kesinlikle bir dövmeci sandalyesinde almamanızı öneririm.Bir dövmeye karar vermeden önce yaşınızın ilerlemesini ve yılların geçmesini tavsiye ederiz , yoksa seneler sonra kendinizi acılı bir dövme sildirme koltuğunda bulabilirsiniz.

 

 

 

 

 

Bir önceki yazımız olan Meryem Üzerlinin Yeni Hali başlıklı makalemizde hürrem sultan yeni hali, hürremin yeni resimleri ve meryem üzerli hakkında bilgiler verilmektedir.


Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

kadin, güzellik,makyaj,moda,dekorasyon
Bu sitede yer alan tüm marka, marka logolari ve markalara ait ürün resimleri, tasarim ve görseller marka sahiplerine aittir.

© Copyright 2013, All Rights Reserved © 2012-2013 Ekadinca.com. Tüm haklari saklidir.

Google Profili Google+

Sayfa başına git