2014 Yeni İğne Oyası Modelleri

2014 Yeni İğne Oyası Modelleri
6 Mart 2014 tarihinde eklendi, 7.174 kez okundu.

 Yeni İğne Oyası Modelleri, yeni iğne oyası örnekleri 2014 2015

Sevgili hanımlar arık her şeyin hazırı var iğne oyası gibi elle örülen şeylere artık ihtiyaç yok diye düşünmeyin. El emeğinin yeri kesinlikle farklıdır. Hazır olarak aldıklarınız ise el yapımlarının yanında sönük kalacaktır. Bu makalemizde sizler Türk hanımlarının danteli olarak bilinen iğne oyası modellerden bahsedeceğiz. Biliyorsunuz iğne oyasını yazmalarda, masa üstü örtülerinde havlu kenarlarında tepsi örtülerinde görüyoruz. Bin bir emek ile işlenen birbirinden güzel iğne oyaları 2014 yılında da en güzel örnekleri ile siz bayanlara ilham kaynağı olabilir. İğne oyalı herhangi bir parça en az bir tanede olsa genç kızların çeyizinde olmalı diye düşünüyorum. İğne oyaları bizde en fazla yazma kenarlarına işlenmektedir. Yazmanın rengiyle uyum sağlayan birbirinden sevimli ve güzel modeller gerçekten insanın merakını uyandırıyor.

El işine yatkın bayanlarımız bunları zorlanmadan yapabileceklerdir. Ayrıca artık 2014 iğne oyası modelleri çok fazla tercih edilmektedir. Evin her yerinde süsler yapabilirsiniz.El işine meraklı ve becerikli olan bayanlar iğne oyası yaparak ev bütçelerine katkıda da bulunabilirler. Hem yaparken zevk alacağınız hem de para kazanabileceğiniz bir yöntem ne dersiniz.

İğe oyası yapmak diğer el işlerine göre tabi ki daha zordur. Çok fazla emek ve uğraş isteyen bir el işidir. Çünkü iğne oyaları tığ oyalarının üstüne ilmik ilmik işlenir. Ama marifetli hanımlar bunun üstesinden kolayca gelebilirler.
yeni iğne oyası modelleri 2014
Bizim kültürümüzde yazmanın önemi büyüktür biliyorsunuz. Yazmalar adeta fedakâr Anadolu kadını ile özdeşleşmiştir. Anadolu kadınının acılarını sevinçlerini sabırla işlediği el işleri olarakta söylenir kimi yerlerde. Ortaya harika iğne oyası desenler ve motifleri çıkmaktadır.
yeni iğne oyası modelleri 2014
İğne oyası örnekleri tesettürlü bayanlarında çok ilgisini çekecektir eminiz. Çünkü yazmaları ile şık ve güzel bir görünüme kavuşacaklardır. Farklı renk ve desenlerin ilendiği iğne oyaları yazma kenarlarına işlenerek satılmaktadır. Bu beni aşar benim yapacağım iş değil diyorsanız el emeği iğne oyalı parçaları satın alabilirsiniz.
yeni iğne oyası modelleri 2014
Yazma kenarına yapılan iğne oyaları nesilden nesile kuşaktan kuşağa geçmektedir ve hiçbir zaman önemini yitirmeyenler arasındadır. Her zaman Türk kadınının vazgeçilmezleri arasındadırlar. Yazma kullanmayan bayanlarımız bile bu güzellik karşısında duyarsız kalamamakta eşi dostu yakınları için ya da evde süs olarak saklamak için bile iğne oyalı parçalardan yapıyorlar ya da alıyorlar.Ayrıca iğne oyalı bir yazmayı fular şeklinde boynuna bağlayarak aksesuar olarak kullanan bayanlarımızda çok fazla. Kıyafetinize göre kombinleyebileceğiniz bir parça olacaktır. yeni iğne oyası modelleri 2014

2014 ‘ün renklerinin ve modellerinin de yansıdığı iğne oyaları rengârenk harika motifleri ile siz bayanların beğenisine sunuluyor. Sıradan olan bir yazmayı bile iğne oyası gerçekten harika bir görüntüye sokmaktadır.

Sizde 2014 2015 yeni iğne oyası modellerinden yapmak istiyorum ya da yeni model arıyorum diyorsanız galerimizdeki iğne oyalı görsellerimizi inceleyebilirsiniz. Yapılışındaki zarifliliği ve renklerin birbiriyle olan uyumundan gözlerinizi alamayacaksınız.

Bir önceki yazımız olan Aker 2014 İlkbahar Yaz Eşarp Giyim Çanta Modelleri başlıklı makalemizde 2014 yaz aker eşarp, aker 2014 ve aker 2014 yaz hakkında bilgiler verilmektedir.


Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

kadin, güzellik,makyaj,moda,dekorasyon
Bu sitede yer alan tüm marka, marka logolari ve markalara ait ürün resimleri, tasarim ve görseller marka sahiplerine aittir.

© Copyright 2013, All Rights Reserved © 2012-2013 Ekadinca.com. Tüm haklari saklidir.

Google Profili Google+

Sayfa başına git