2014 İlkbahar /Yaz Sezonu Kolye Trendleri Galerisi

2014 İlkbahar /Yaz Sezonu Kolye Trendleri Galerisi
31 Mart 2014 tarihinde eklendi, 1.065 kez okundu.

2014 İlkbahar /Yaz Sezonu Kolye Trendleri Galerisi

Kolye Aşkına; İlkbahar/ Yaz sezonunun kıyafet trendlerini daha önceki yazılarımızda ayrıntılı biçimde bahsettik. Şimdide bu güzel kıyafetlerimizi tamamlayacağımız takılara sıra geldi. 2014 İlkbahar /Yaz Sezonunda omuz dekolteli kıyafetler çok trende biliyorsunuz. Böylelikle kolyelerinde ön plana çıkması kaçınılmaz oluyor. Podyumlarda gördüğümüz kolyeler bize bu sezonun tasarımları hakkında bilgi veriyor. İşte podyumlardan sokaklara 2014 İlkbahar /Yaz Sezonu Kolye Trendleri.

Gösterişli zincir kolyeler düz sade bir tişörtü bile gösterişli hale getirebiliyor. Altın zincir kolyelerde çok kalın ve belirgin modeller trend. Küçük ince zincirler ise bu sezona uygun değil. Altın renginde olan takıların avam olarak adlandırıldığı devir artık bitti. Altın renkli takılar gümüş renkli takıları geri de bıraktı gerçekten. Bu sezon bol bol altın rengini göreceğiz.

kalin zincirli uzun kolyeler 2014

Chanel incili kolyesi: Kulaklarından esinlenerek tasarlamış olduğu sahte incili kolye gerçekten muhteşem bir tasarım. Büyük bir kulaklığa benzeyen kolye at nalı şekli ile boyna geçiriliyor.

chanel incili buyuk kolyr modeli 2014

Kenzo kolyesi : Spiral biçimli yaylardan esinlenerek tasarlanmıştır. Bir spiral ya da yay kadar sert ve ağır değildir elbette. Bu kolyeler farklı renkleri ile özellikle yaz aylarında çok trend olacak.

yay bicimli kolye modelleri 2014

Rochas kolyesi: Bohem stili şeklinde olan kolye parlak taşlardan tasarlanmış. Uzun taşlı kolyelerin taş rengi biçimi ya da şekli önemli değil. Sade ve düz elbiseler ya da bluzlarla kullandığınız zaman parlak yıldızları taşıyormuş hissine kapılacaksınız.

seffaf boncuklu kolye modelleri 2014

Küçük papyonlar: Minicik parlak taşlarla süslü papyonlar bu sezonda trende. Kolyenin klasik mi spor mu olduğunu kestirmek bir az güç. Bunun için bu papyonları istediğini
Z kıyafetinizle takabilirsiniz. Zaten her iki tarza da yakışıyor. El becerisine güvenenler evde kendileri bile yapabilirler.

fiyanklu kolye modelleri 2014

2014 sezonu birden fazla kolyenin aynı anda takıldığı bir sezon olacak. Kat kat giymenin 2014 sezonunda trende olduğunu söylemiştik. Takılarda bu modaya uydu. Kat kat takılan kolyelerde oldukça trende. Göz alıcı takıların harmanlandığı bir sezon ile karşılaşacağız.

kolye 2014

Bir önceki yazımız olan Beyonce Stili 2014 başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.


Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

kadin, güzellik,makyaj,moda,dekorasyon
Bu sitede yer alan tüm marka, marka logolari ve markalara ait ürün resimleri, tasarim ve görseller marka sahiplerine aittir.

© Copyright 2013, All Rights Reserved © 2012-2013 Ekadinca.com. Tüm haklari saklidir.

Google Profili Google+

Sayfa başına git