Gelinlik Ayakkabısı Nasıl Seçilir?

Gelinlik Ayakkabısı Nasıl Seçilir?
8 Şubat 2014 tarihinde eklendi, 1.137 kez okundu.

Gelinlik ayakkabısı nasıl seçilir?

2014’ün sevgili gelin adayları, gelinlik ayakkabısını nasıl seçmeliyiz, seçerken nelere dikkat etmeliyiz bunları biliyor musunuz?

Düğünün mekanına göre gelin ayakkabısının yüzeyi nasıl olmalı?

Düğünüzün mekanına göre ,gelinlik seçiminiz nasıl önemli ise ayakkabınızın seçimide çok önemlidir.Eğer zemin olarak düğününüz dışarda ve toprakta bir yerde olacaksa ince topuklu gelin ayakkabılarından uzak durun.Kalın topuklar ve düz gelin ayakkabıları daha ideal ve rahat olacaktır.Kır düğünü için süet ve yumuşak dokulu ayakkabılar yerine yine leke tutmayan modelleri seçin.

Şık bir gelin ayakkabısı seçtiğinizden emin olun:

Her nekadar rahat ayakkabılar önemli olsada ayakkabınızın şıklığına gölge düşürmemeli.Eğer gelinliğiniz çok sade ise gösterişli ve taşlı gelin ayakkabısı modellerinden seçebilirsiniz.Gelinliğiniz taşlı ve ihtişamlı ise daha sade gelin ayakkabısı uygun olacaktır.

Gelinlik ayakkabısının rengi;

Gelinliğinizin rengine göre ayakkabınızın rengide mutlaka aynı olmalı.Nasıl olsa ayakkabım gelinlikten görünmez diye düşünmeyin.Gelinliğiniz nude veya kırık beyaz ise gelinlik ayakkabınızda aynı renklerde olmalı.Kırık beyaz gelinliklerde dantelli ayakkabılar hoş duruyor dantel detayından ve süsünden biraz daha kırık beyaz göründüğü için uyum sağlayabilir.

Gelinlik ayakkabınız rahat olmalı;

Her nekadar topuklu ayakkabılar gelinlik için ideal olsada her topuklu ayakkabı rahat olmayabiliyor.Özelikle platform topuklardan seçerseniz ayaklarınız daha rahat olacaktır.Ayakkabınızın parmak ucunuzu sıkmadığına ve ayak bileğinizi ağrıtmadığına emin olmalısınız.Bunun için bir süre gelinlik ayakkabınızla prova yapıp yürüyün.

Farklı size özel bir gelinlik ayakkabısı ;

Düğün gününüz sizin en özel anlarınızdan biri.Bunun için Düğün ayakabınıza size özel bir detay ekleyebilirsiniz.Minik desenler, inciler, ufak taşlar veya süsler gelinlik ayakkabınızı daha da şık ve özel kılabilir.

2014 yılının en güzel gelinlik ayakkabısı modellerini sizler için galerimizde bir araya getirdik.Şimdiden gelin ayakkabının modeline ve şekline karar verebilceğiniz gelinlik ayyakabı modelleri sizler ile…

Bir önceki yazımız olan Yeni Sezon Bayan Spor Ayakkabılar başlıklı makalemizde bayan puma spor ayakkabı modelleri, bayan spor ayakkabılar 2014 ve desenli spor ayakkabı modelleri 2014 hakkında bilgiler verilmektedir.


Etiketler:

Gelinlik Ayakkabısı Nasıl Seçilir? Konusuna 1 Yorum Yapıldı
kadin, güzellik,makyaj,moda,dekorasyon
Bu sitede yer alan tüm marka, marka logolari ve markalara ait ürün resimleri, tasarim ve görseller marka sahiplerine aittir.

© Copyright 2013, All Rights Reserved © 2012-2013 Ekadinca.com. Tüm haklari saklidir.

Google Profili Google+

Sayfa başına git