2014’ün Moda Gelinlik Modelleri

2014’ün Moda Gelinlik Modelleri
19 Aralık 2013 tarihinde eklendi, 894 kez okundu.

2014 yılında ençok popüler olan internette takip edilen gelinlik modellerini araştırdık ve siler için bir araya getirdik.Daha önceki sezon gelinliklerinde sadelik ön plan iken yeni sezon 2014 farklı tasarım gelinlik modelleri’nde ihtişamın ve gösterişin hakim olduğu iddialı gelinlik modellerinin daha revançta olduğunu görüyoruz.

Her gelin adayının kendine ait kendine özel gelinlik modeli istemesini gelinlik tasrımcılarınıda harekete geçirdi ve her gelinlik tasarımı için farklı garklı stilleri düşünürek birbirinden farklı ve şık modelleri bir araya getirmeye başladılar.Buda artık gelinlik tasarımlarındaki çeşitlilik ve stillerin farklı olacağının ışığını veriyor.Her seon başka formlarda birbirinden şık ve farklı gelinlik modellerini bulabilceğiz.Size özel olarak kullanabailceğiniz tüm gelin adayların ilham alabilceği özel gelinlik modelleri için sizde galerimizi daha yakından inceleyin.

Bir önceki yazımız olan Ünlü karatay diyeti nasıl yapılır ? başlıklı makalemizde karatay, karatay diyet listesi ve karatay diyeti hakkında bilgiler verilmektedir.


Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

kadin, güzellik,makyaj,moda,dekorasyon
Bu sitede yer alan tüm marka, marka logolari ve markalara ait ürün resimleri, tasarim ve görseller marka sahiplerine aittir.

© Copyright 2013, All Rights Reserved © 2012-2013 Ekadinca.com. Tüm haklari saklidir.

Google Profili Google+

Sayfa başına git