Yağ yakan Bitkiler

Yağ yakan Bitkiler
19 Mayıs 2013 tarihinde eklendi, 1.845 kez okundu.

Yağ Yakan Bitkiler

En sağlıklı yöntemlerle yağ yakmanın yolu bitkilerdir.Bazı bitkiler kilo vermede özellikle karın bölgesi yağlarının yakılmasında etklidir.Hem daha hızlı bir şekilde kilo vermenizi sağlar hemde sağlık açısından bir sorun teşkil etmez.Tokluk hissi veren ,iştahı kapatan ,yağ yaktıran ve metobolizmayı hızlandıran bitkiler zayıflama büyük rol oynar.

Yağ Yakan Bitkiler

Yağ Yakan Bitkiler

Yağ yakımını hızlandıran ve kilo vermeyi kolaylaştıran bitkiler;

Fesleğen:Fesleğen belkide bir çok kişinin bilmediği yağ yaktırıcı,ödem attırıcı ve vücuttaki fazla suyu atımında önemli etkiler vardır.

Maydanoz:Ödem attırdığı ve antioksidan özelliği olduğu herkes tarafından bilinmektedir,vücuttaki şişliği giderir ,zararlı maddelerin atılmasını sağladığı gibi limonla ve bazı yiyeceklerle birlikte tüketildiğinde yağ yaktırıcı etkisi vardır.Özellikle idarar yolu enfeksiyonalarının iyileşmesinde çok önemli rol oynar.Metobolizmanın daha hızlı çalişmasınısağlıyor maydonuzu yeşil yaprakları ile taze tüketebilir isterseniz limonladamlatarak çayınıda içebilirsiniz.

Adaçayı;Adaçayının zayıflamada en önemli rolü iştah kesici özelliği olmasıdır.İştahınız iyi ise yemeklerden önce adaçayı için.

Atkuyruğu:Yağ yakımını hızlnadırdığı ve iyi bir idrar söktürücü olduğu bilinmektedir.

Kekik; Metobolizmayı hızlandırır ve sindirim sistemini düzenleyici bir etkisi vardır.

Biberiye;Biberiye bir çok diyette kullanılan önemli bir bitkidir,kilo vermek isteyenler genelde kullanır.Sindirimi düzenler ve derinin sıkılaşmasını sağlar.

Tere;Çok sağlıklı bir bitkidir,sabah kahvaltıda taze olarak tüketlmesi tavsiye edilir,yağ yakımında etkisi olduğu söylenir.

Civanperçemi: İştahı keser,tatlı krizlerini önler

Sinameki: Dikkatli kullanılması gereken bir bitkidir,çok fazla tüketilmemeli,sindirim sistemini hızlandırıcı etkisi vardır.

Balık Otu: Metobolizmanın daha hızlı çalışmasını sağlar zayıflamaya yardımcı bir bitkidir.

Bir önceki yazımız olan Elma Diyeti İle Bir haftada 3 kilo verin başlıklı makalemizde elma, elma diyeti ve elma diyeti ile bir haftada 3 kilo hakkında bilgiler verilmektedir.


Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

kadin, güzellik,makyaj,moda,dekorasyon
Bu sitede yer alan tüm marka, marka logolari ve markalara ait ürün resimleri, tasarim ve görseller marka sahiplerine aittir.

© Copyright 2013, All Rights Reserved © 2012-2013 Ekadinca.com. Tüm haklari saklidir.

Google Profili Google+

Sayfa başına git