Home / Diyet / Melek Programı Yasemin Bradley Yalancı Kısır Tarifi

Melek Programı Yasemin Bradley Yalancı Kısır Tarifi

Melek Programı Yasemin Bradley Yalancı Kısır Tarifi

Diyet yapanlar için ve kilo aldığını farkeden bayanlar için Melek programına konuk olan Dr. Yasemin Bradley’den karnıbahardan yapılan yalancı kısır tarifi sizler için burada…Akşam yemeği yerine büyük bir tabak yiyebilirsiniz oldukça doyurucu ve tatmin edici bir kısır tarifi olduğunu söyleyen Dr.Yasemin Bradley kilo aldığını hissettiği dönemlerde bu tarifi büyük bir kase de yediğini ve lezzetli olduğunu da söyledi.

İşte Melek prıgramı Dr yasemin Bradleyden Yalancı Kısır tarifi İçin gerek olan malzemeler

Bir orta boy karnıbahar, karnıbahar rondadon çekilmiş halde
Bir demet dere otu
2-3 sap yeşil soğan
limon suyu( zayıflamay yardımcıdır c vitamini)
Sadece Bir yemek kaşığı zeytşn yağı
Tüm malzemenin hemsini birbirine karıştırın.

Akşam yemeği yerine zayıflamak için yaptığınızda tuz kullanmayın
insanı çok tatmin eden yiyecek başka bir şey atıştırma ve yeme istediğiniz olamayacağını ekleyen Dr.Yasemin Bradley lezzetli ve doyurucu bir tarif olduğununda altını çizdi.Melek ‘de Yalancı karnıbahar kısır tarifinin normal kısır tadından farkı olmadığını ekledi.

melek- yalancı kısır tarifi

melek- yalancı kısır tarifi

Bir önceki yazımız olan Melek Programında Verilen Yağ Yakan Bitkiler başlıklı makalemizde 6 kasım 2013 melek programı, 6 kasım melek programında yağ yakan bitkiler ve beyaz çay hakkında bilgiler verilmektedir.
Yorum Yapın

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

kadın, güzellik,makyaj,moda,dekorasyon
Bu sitede yer alan tüm marka, marka logoları ve markalara ait ürün resimleri, tasarım ve görseller marka sahiplerine aittir.

    Güzellik     Saç    Diyet     Aşk & İlişkiler    Moda   Gelinlik Modelleri   Dekorasyon    Sağlık   Reklam  İletişim   Hakkımızda    Sitemap   Gizlilik


© Copyright 2013, All Rights Reserved © 2012-2013 Ekadınca.com. Tüm hakları saklıdır.

Google Profili Google+

Copy Protected by Chetans WP-Copyprotect.