Göbek Eriten yiyecekler

Göbek Eriten yiyecekler
20 Nisan 2013 tarihinde eklendi, 2.750 kez okundu.

Göbek Eriten yiyecekler

Göbek yağlarınızdan kurtulamıyormusunuz,diyetler ,bitkisel çaylar fayda etmiyor mu, hiç kafanıza takmayın ,bazı yiyecekler göbek erimesinde oldukça etki ediyor ,yaza girmeden göbeğinizdeki yağlardan kurtulabilirsiniz.

Zayıflamak için mucizevi bir yol yok ama vücudumuzdaki yağları yakan bazı yiyecekler var,bunları doğru şekilde ve doğruyiyeceklerle alırsak oldukça etkili bir yağ yakıcı olabiliyorlar

 

göbek eriten yiyecekler muz

göbek eriten yiyecekler muz

 

Muz,vücudumuzda göbeğimizin şişmesine neden olan olan sodyum seviyesini ,muzun içindeki potosyum oranı yüksek olduğundan karınımızdaki sonyumun dengede olmasını sağlıyor ,

 

 

göbek eriten yiyecekler süt yoğurt peynir

göbek eriten yiyecekler süt yoğurt peynir

 

Yağsız süt ,yoğurt ve peynir ;ortak sırları içindeki kalsiyum dur ,bol klasiyum alımı vücutta yağ dengesini iyileştirdiği ararştırmacalarda kanıtlanmış.Yoğurt ayrıca karın şişliğine neden olan bakterileri yok eder.

 

 

göbek eriten yiyecekler arpa yulaf

göbek eriten yiyecekler arpa yulaf

 

 

Yulaf ve Arpa ;Bun yiyeceklerin sırrı ise liflerden kaynaklanıyor ,Akşam yemeklerinizde beyaz pirinç yerine bir tapak arpa pilavı ile göbeğinizin yağlarından kurtulabilirsiniz.

 

 

 

göbek eriten içecekler sirke

göbek eriten içecekler sirke

 

Sirke:Araştırmalar sirkenin vücuttaki yağlların parçalanmasına yardımcı enzim üreten genleri harekete geçiriyor ,günde bir kere sütle yada sodayla bir yemek kaşığı sirke içebilirsiniz.

 

 

 

göbek eriten yiyecekler çilek

göbek eriten yiyecekler çilek

 

Çilek:Çileğin sırrı içinde Antioksidan içerir,vücuttaki kan akışının hızlanmasını sağlar ,kaslara daha çok oksijen gider ,egzersizlerden önce yiyeceğiniz yoğurt ve çilek kaslarınızı daha iyi çaliştıracak,ve daha etkli bir yağ yakma işlemi gerçekleştireceksiniz.

 

 

 

göbek eriten çaylar yeşil çay

göbek eriten çaylar yeşil çay

 

Yeşil çay:Yeşil çayın yağ yakmada etkisini herkes biliyordur artık ,metobolizmayı güçlendirir ,daha çok kalori yakmanıza yardımcı olur

Turunçgiller;Yağ yakımını hızlandırır,yaptığınız egzersizlerin çok daha etki etmesini sağlar ,bol bir şekilde limon sıkarak tüketebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Beldeki yağlar nasıl yakılır başlıklı makalemizde bel inceltme, bel inceltme egzersizleri ve bel inceltme hareketleri hakkında bilgiler verilmektedir.


Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

kadin, güzellik,makyaj,moda,dekorasyon
Bu sitede yer alan tüm marka, marka logolari ve markalara ait ürün resimleri, tasarim ve görseller marka sahiplerine aittir.

© Copyright 2013, All Rights Reserved © 2012-2013 Ekadinca.com. Tüm haklari saklidir.

Google Profili Google+

Sayfa başına git