Deniz Seki’nin Zayıflama Sırları

Deniz Seki’nin Zayıflama Sırları
13 Mart 2014 tarihinde eklendi, 1.405 kez okundu.

Deniz Seki’ nasıl zayıfladı? sizde merak ediyorsanız meyve sebze detoksunu mutlaka inceleyin!

deniz seki nin zayiflama sirlari

Deniz Seki Nasıl Zayıfladı ?

2014 Yeni albümü ile hayranlarının karşısına çıkmaya hazırlanan Deniz Seki’nin başı kilolarıyla dertteydi. Yaptığı diyet sayesinde 2 ay gibi az bir sürede tam19 kilo vermeyi başardı.38 bedene kadar düşen Deniz Seki’nin zayıflama sırları herkes tarafından merak ediliyor. Deniz Seki meraklılarına zayıflamasının sırlarını sonunda açıkladı. Her gün düzeni olarak 1 saat yürüyüşünü yaptığını söyleyen Deniz Seki ayrıca sık yiyerek kilolarından kurtulduğunu da ekledi.

Zengin öğünlerin bulunduğu besinleri tüketen Seki ayrıca tek tip beslenmediğini de söyledi. Ara öğünlerde protein ve sebze tüketmeyi de ihmal etmedi. Haftada 1 gün ise meyve ve sebze detoksu yaparak diyetine devam etmiştir. Sizde Deniz Seki’nin zayıflamasına büyük yardımcı olan meyve ve sebze detoksunu denemek isterseniz aşağıdaki açıklamamızı okuyunuz.

Deniz Seki’nin sebze ve meyve detoksu: Bir arınma ve kilo verme şekli olan sebze ve meyve detoksu gün boyunca sadece sebze ve meyve karışımlarından hazırlanan yiyecek ve içeceklerle beslenilen bir yöntemdir. Bu detoksu uygularken vücudunuz sıvı kaybı yaşar. Onun için bol miktarda su, meyve sebze suyu ve bitki çayları tüketmelisiniz. Ayrıca tuz alımı da azalmaktadır. Şekerin asla kullanılmadığı detoks yönteminde organik olmayan yapay olan yiyecek ve içeceklerden de uzak duruluyor.

Bir önceki yazımız olan 9 Adet Diyet Kahvaltısı Seçeneği ve menüsü başlıklı makalemizde diyet kahvaltısı hakkında bilgiler verilmektedir.


Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

kadin, güzellik,makyaj,moda,dekorasyon
Bu sitede yer alan tüm marka, marka logolari ve markalara ait ürün resimleri, tasarim ve görseller marka sahiplerine aittir.

© Copyright 2013, All Rights Reserved © 2012-2013 Ekadinca.com. Tüm haklari saklidir.

Google Profili Google+

Sayfa başına git