Ev dekorasyonunda renk uyumu

Ev dekorasyonunda renk uyumu
25 Ocak 2017 tarihinde eklendi, 997 kez okundu.

Özellikle bayanların son derece önem verdiği konuların başında gelen dekorasyon işlemlerinde bugün sizlerin en çok merak ettiği renk uyumları hakkında sizlere bilgi vereceğiz.

Son yıllarda giderek artan dekorasyon programları bayanların iştahını kabartıyor ve ev dekorasyonu yeni arayışlar içine girmelerine neden oluyor. Bu yüzden kendi başına dekorasyon yapacak olanlar için bugün ev dekorasyonunda renk uyumu hakkında önemli ipuçları vererek renk uyumunu yakalamanıza yardımcı olalım.

Dekorasyon işlemlerine başlamadan önce kafanızda ufakta olsa bir renk belirleyerek bunun üzerinden gitmek işlerinizin daha çabuk ilerlemesine neden olacağından ilk olarak belirlemeniz gereken detayın koyu mu yoksa açık renklerden mi oluşacağı olacaktır. Bu işlemi yaptıktan sonra sizlere en önemli ip uçları hakkında birkaç bilgi verelim.

Mesela salonunuzda yapacağınız dekorasyon işlemlerinizde mobilyalarınızın koyu renk olmasını istiyorsunuz. Bu konuda ilk olarak koyu renk mobilyalara gidecek olan renklerin açık renkler olduğunu açıklamak isteriz. Özellikle de perde ve halı seçiminde mutlaka ama mutlaka renklerinizin boğucu renkler yerine son derece açık renklerden tercih etmeniz son derece gösterişli bir dekorasyonunuzun olmasına neden olacağından dolayı bu detaya dikkat etmelisiniz.

Bu durumun tam aksini yaparak da evinizin gösterişli bir hal almasına imkan tanımış olacaksınız. İşte son derece önemli olan ev dekorasyonunda renk uyumu haberimizin merak edilen detayları.

Bir önceki yazımız olan 2013 farklı tasarım halı modelleri başlıklı makalemizde 2013 dekoratif halı, 2013 hali ve 2013 modern halı modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.


Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

kadin, güzellik,makyaj,moda,dekorasyon
Bu sitede yer alan tüm marka, marka logolari ve markalara ait ürün resimleri, tasarim ve görseller marka sahiplerine aittir.

© Copyright 2013, All Rights Reserved © 2012-2013 Ekadinca.com. Tüm haklari saklidir.

Google Profili Google+

Sayfa başına git