2013 yeni komidin modelleri

4 Mart 2013 tarihinde eklendi, 173 kez okundu.

Merhaba sevgili ziyaretçiler ,ev dekorasyonumuzun en güzel parçaları arasında yer alan farklı tasarım komidin modellerini sizler için derledim,en yeni 2013 komidin modelleri arasında beğendiklerimi ekledim,eski komdinlerinizi sizde evde boyayıp yeni dekoratif komidin modelleri yapabilirsiniz.

Marjinal boyanmış komdin modelleri ile evinizin tüm atmosferini değiştirebilirsiniz.Farkli tasarım marjimnal komodin modelleri artık çok moda,2013 yılının dekorasyon trendleri oldukça göz alıcı zengin renkler ,ham maddaler ,yaratıcı tasarımlar ve doğal  esyalarda yapılmış boyamalar en güzel tercihlerden ,bu yılın en gözde rengi yeşil renkler ve mavi renkler bu renkleri eve nasi dahil edebileceğinizi aşağıdaki galerimizden inceleyebilir,sizlerde ilham alabilirsiniz.bu renkleri komodinlerinizde dahil ederek çok şik dekorasyonlar yapabilirsiniz.em fonksiyone yürtülebilir hem şık olduğundan odalarımızın en önemli parçlarındandır ,modern yatak odalarının hayat kurtaricisi modern komidin örneklerinizi sizler için biraraya getirmeye çalişiyorum,yeni favoriler arasında ahşam komodinlerde var.Özellikle yatak odamızda kitap okurken veya lambalarımızi ve özel eşyalarımızı hemen koyabilceğimiz önemli yerler.Tabi üzerine koyabileceğiniz aksesuar ve sülerlede oldukça modern bir hava katabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan 2013 farklı tasarım halı modelleri başlıklı makalemizde 2013 dekoratif halı, 2013 hali ve 2013 modern halı modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

2013 yeni komidin modelleri Konusuna 1 Yorum Yapıldı
  1. imge doner diyor ki:

güzeller fakat nerede satılıyorlar bunlardan benim bulduğum birkaç benzeyen var ama komidin ve etejer modelleri

kadin, güzellik,makyaj,moda,dekorasyon
Bu sitede yer alan tüm marka, marka logolari ve markalara ait ürün resimleri, tasarim ve görseller marka sahiplerine aittir.

© Copyright 2013, All Rights Reserved © 2012-2013 Ekadinca.com. Tüm haklari saklidir.

Google Profili Google+

Sayfa başına git
Copy Protected by Chetans WP-Copyprotect.