2013 örgü yatak örtüsü örnekleri

20 Ocak 2013 tarihinde eklendi, 45 kez okundu.

örgü yatak örtüsü örnekleri,örgü yatak örtüsü,motifli yatak örtüsü,tığ işi yatak örtüsü örneği,örgü yatak örtüleri

bugün ki makalemde sizlere 2013 örgü yatak örtüsü modellerini göstermek istiyorum gözümüzün nuru değişik örgü modellerinizi sizde sayfamızda paylaşabilirsiniz ,bana iletişim kutusundan isim ve resim atmanız yeterli olacaktır.Dekoratif yatak odalarımıza her nekadar hazır takımlar kullansakta ,örgü modellerin yerini bazen tutmuyor daha sıcak hoş bir hava veriyor,birde el beceriniz iyiyse çok modern motifli dantelli tiğ işi yatak örtüleri ile hazırları aratmayacak modeller örebilirsiniz.Bu örnekleri kendinize özgüde birşeyler katıp büyüklüğünü kendinize göre ayarlayabilirsiniz,belki size yeni fikirler veri,özellikle krem ve kahve tonlarından oluşan modeller oldukça modern duruyor.

Birsürü motiflelerle birleştirilmiş örnekler günümüzde daha çok tercih edilmeye başladı biraz zahmetli ama farklı ve sıradışı bir havası var,sizde bu konuda yetenekli iseniz tığ örgüsünde kendinize güveniyorsanız bu modelleri yaparken zorlanmazsınız.Renkli modelleri evimizin heryerinde koltuk örtüsü ve ya çocuk odasında yatak örtüsü olarak da kullanabilirsiniz hatta yolluk paspas olarakta kullabilirsiniz,benim annem be daha küçük yaşlarda iken halıların üstüne kirlenmemesi için kış aylarında motifli örgü örtüler sererdi,eve sıcak bir hava katardı..
Siizde aşağıdaki galerimizden yeni örgü yatak örtüleri modellerini daha detaylı inceleyebilirsin

iz.Resimleri büyük boy görmek için küçük resimlerin üstüne tıklamalısınız.

Bir önceki yazımız olan 2013 farklı tasarım halı modelleri başlıklı makalemizde 2013 dekoratif halı, 2013 hali ve 2013 modern halı modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

kadin, güzellik,makyaj,moda,dekorasyon
Bu sitede yer alan tüm marka, marka logolari ve markalara ait ürün resimleri, tasarim ve görseller marka sahiplerine aittir.

© Copyright 2013, All Rights Reserved © 2012-2013 Ekadinca.com. Tüm haklari saklidir.

Google Profili Google+

Sayfa başına git
Copy Protected by Chetans WP-Copyprotect.