Sevgili Ve İdeal Eş Nasıl Bulunur ?

Sevgili Ve İdeal Eş Nasıl Bulunur ?
21 Eylül 2013 tarihinde eklendi, 3.079 kez okundu.

Sevgili nasıl bulunur ?İdeal eş nasıl bulunur ?Normal bir ilişki nasıl ciddi bir ilişkiye dödürülür, hoşlandığımız kişiyle nasıl sevgili oluruz ? önemli ayrıntılar nelerdir ? Bakalım uzmanlar ve araştırmacılar bu konuda neler söylüyor hep birlikte inceleyelim.

Sevgiyi nerde bulacaksınız, nerde ve nasıl bir tanışma olacak acaba evlenebilecek misiniz ?Arkadaş aracılığı ile ya aileler aracılığı ile yada internette tanışma sitelerinde, kafede, barda, okulda olabilir.Sevgili nasıl bulunur? Ama en sağlıklısını müşterek zevklerinizin ve hobilerinizin buluştuğu sosyal aktivitelerde ve derneklerde, okulda ve arkadaş aracılığı ile olan ilşkilerdir.Ama yollarda otostop yaptığınız kişiler, barda tanıştığınız kişiler en tehlikeli sevgili adayları olabilir.Barlarda sevgili ve eş bulmaç çok zordur ve tehlikelidir her türlü insanla karşılaşabilirsiniz.Oraya gelenler eğlenmek ve bir gecelik vakit geçirmek için gelirler asla ciddi düşünmezler…Sanal internet aleminde olan tanışmalar ise güven vermiyor, ruh hastası ve asosyal biriyle heran tanışabilirsiniz, yalancılar ve dolandırıcılar ise hat safada, belki ilşkiniz ilerler ama sonradan herşeyin yalanla dolu bi ilişki olduğunu anlayabilirsiniz.Herşey sizin bildiğinizden ve beklediğinizden farklı çıkabilir.Ben şu kişiyim diye sizi kandırır ve sizi kendine aşık edebilir herzaman tedbirli olun ve asla evinize iş yerine davet etmeyin.

sevgili nasıl bulunur

sevgili nasıl bulunur

Tanımadığınız yollarda karşılaştığınız kişilerle arkadaş olmaya çalışmayın, birşeylerin farkına varmak için illa acı bir durumla karşılaşmak size bir ömür boyu derin acılar çektirebilir.Bu şekilde eş ve sevgili bulunmaz psikopatmı, hırsız mı, tecevüzcümü nerden bileceksiniz.Çok beğenseniz bile asla uzak durun.

Mesala iş yerinde ve okulda tanıştığınız biri önce tanıdığı birini araştırın uzun uzun onun hakkında incelemeler yapın acaba nasıl biri, ailesi nasıl, çevresi ile olan ilişkiler nasıl, arkadaşları onu seviyor mu? değer veriyor mu ?Hemen içli dışlı olmadan önce zamana bırakın size yaklaşımı nasıl, size nasıl ilgisini belli ediyor ?bakarak mı, bir yere davet ederk mi? Yoksa gittiğiniz yerlerde karşınıza çıkarak mı ?İlk olarak konuştunuz hoşlandınız hemen içli dışlı olmadan önce zaman zaman yemek yiyin, kahve için onu tanımaya çalışın ilk olarak kalabalık ortamlarda arkadaş ortamlarında birlikte birşeyler yapmanız en mantıklısı belki bir şeyine sinir olucaksınız, gıcık kapacaksınız hiç ümit ve söz vermeden hemen uzaklaşma imkanınız olur.Hemen kollarına kendinize bırakmayın aşık olmak için kendinize şartlandırmyın siz çok özelsiniz , tavırlarına davranışarına bakın, konuşma şekli nasıl, nasıl giyiniyor, ani çıkışları ve parlamaları var mı, temiz mi , kokuyor mu , oturup kalkması nasıl ? size ilgisini belli ediyor mu ? sizi gerçekten düşünüyor mu bunlar gerçekten zamanla değerlendirilecek şeyler…

ideal eş ve sevgili nasıl bulunur

ideal eş ve sevgili nasıl bulunur

Sizinli konuşmasına ve tavrına bakın. Siz konuşurken gerçekten dinliyor mu? yoksa aklı başka sularda mı, etrafıyla çok mu ilgileniyor ?Size karşı ve atrafına karşı kaba bir insan mı, çok mu sulu biri ? lakayit mi? Erkek se gerçekten efendi biri gibi davranıyor kadınsa hanım efendi ve zarif mi küçük detaylara bakın bunlar asıl kişiliğinin yansımalarıdır.Görgü kurallarına uyuyor mu , mesala yemek yediniz garsonla nasıl konuşuyor?  bahşiş bırakıyor mu ? belkide cimri cimri erkek oldukça zordur, veya size gösteriş ve hava atmak için yüklü birde size göstererek mi bunu yapıyor.Tüm bu davranışlarını iyi inceleyin.Aşk İlişkiler anlaması zaman ister.En güzeli beğendiğiniz davranışlarını ve beğenmediğiniz davranışarını bir kenara yazın ve ona göre değerlendirmeler yapın.Beğenmediğiniz davranışlari göz ardı edilebilir mi sizce bu davranışları asla değişmez ise onunla evli olmak istermisiniz bunu kendinize sorun ben ona ayak uydururum diyorsanız tamam , ama asla değiştiririm diye düşünmeyin bir insanı değiştirmek çok zordur.Belki size değiştiğini kabül ettirmeye çalışır ama işler baya yol aldığında herşey geri dönüşsüz olduğunda gerçek eski kimliğine dönecektir.Bunları Aşk gözümüzü kör etmeden çok iyi düşünmeli ve değerlendirmeliyiz aşkın o vazgeçilmez tılsımı geçtiğinde iyi bir aile babası görmek istiyorsanız öle biriryle yaşamak istiyorsanız buna ilk günlerde karar vermeniz an mantıklısı.Uzmanlar aşık olduğumuzda tamamen hiçbirşeyi mantıklı düşünmediğimizi kararlarımızı sadece kalbimize göre verdiğimizi ama zamanla nekadar kötü bir eş seçtiğimizi anladığımızı söylüyor ve bu şekilde boşanmalar hat safada oluyor.

ideal sevgili nasıl bulunur

ideal sevgili nasıl bulunur

Şimdi gelelim evlilikte en önemli detaylara, ten uyumunuz iyimi bunu anlamak için illa evlenmeniz gerekmiyor.El ele tutuştuğunuzda kalbiniz yerinden fırlıyor ve çok hoşunuza gidiyorsa ten uyumuz var demektir,Yanlışlıkla dokunmak, kokusu, yakınlığı ve fiziksel görünüşü başınızı döndürüyorsa ten uyumu vardır.Kişiliği sağlam, karekteri düzgünherşeyinden hoşlanıyorsunuz ozaman herşeyi yoluna koymaya adım atmalısınız.Onun gözünde Nekadar hanım hanımcık, efendi, asil iseniz okadar evliliğe layıksınız demektir.Farklı ve asil, ahlaklı birini herkes mutlaka seçer.

Ufaktefek tarışmalarda ve üzüntülerde hemen pes etmeyin iyice bir tartın sadece o mu suçlu sizin eksileriniz yokmu avaba sizden mi kaynaklanıyor, beni beğenen böle beğensin deyip geçmeyin , dünyada herşeyin gelişmesi ve tedavi olması için bir sürü dernekler, toplantılar, semineler, hastneler varken sizd her daim kendinizi ve ruhunuzu yenimeye adım atın yoksa nasip değilmiş dersiniz herkes gibi. Hayat kısa mutlu olmak için hemen giden gençliğin değerini bilmelisiniz.

sevgili nasıl bulunur

sevgili nasıl bulunur

Evlenmek için tabi sadece genç olmak gerekmiyor ama anne baba olmak için bir sınır var zaman çok değerli , sevdiğiniz ve derverdiğiniz kişinin ailsesi ile tanışmaya özen gösterin Eğer istemiyorsa sizi gerçekten ciddiye almıyor demektir.Eğer sizi aramıyor aradığınızda çok meşgulum sen ara sen gel diyorsa çok kötühiçbir şey sizi sürekli aramaması için geçerli bir sebeb değildir.Ensan istedikten sonra ne olursa olsun arar, nasılsın canım der derdini söyler eğer sizinle çok fazla bir araya gelmek istemiyorsa ozmanda kötü alarm sizi çok fazla düşünmüyor , özlemiyor, sürekli arkadaşlarıyla yanlız takımlak istiyorsa, Aşırı ve lüzümsuz kıskançlıklar, sizi beklemeyip önden gitmesi, sevgi ve şefkat eksikliği varsa onunla evlenmeyi düşünmek yanlış olur.Belkide sadece seks için alkasını çekiyprsunuz bunları çok iyi düşünmeliyiz.Bunlar aşk sevgi değilidir, biriyle sadece fiziksel görünüşü için birlikte olmak, parası ve mevkisi için birlikte olmak mutluluk ve huzur vermez.Evlilik ruhsal birliktelik, sevgi, arkadaşlık, iletişim ve geçiminizi sağlayacak bir gelir demekti.

İdeal eş nasıl bulunur

İdeal eş nasıl bulunur

Aşk ve sevgiyi yaşayarak birlikte mutlu olmak, her konuda ortada buluşmak, zevkler ve istekler yakın hobiler benzer güzel bir ömür.Eğer aileler evlilikte ve nişan hazırlıklarında sorunlar çıkarıyorsa siz birbirinize güvenin ve sarılın senin ailen sözünden uzuk durun.Herşeyi zamana bırakıp alın, asla aileler yüzünden aranızı bozmayın.İlerde kayınvalide ile yakın ve aynı evde kalmayı tercih etmeyin yeni evliliğinizin en güzel zamanlarını kötü geçirir.

 

Bir önceki yazımız olan Eşim Beni Aldatıyor mu ? başlıklı makalemizde acaba eşim beni aldatıyor mu, aldatılıyorum mu ve aldatılma hakkında bilgiler verilmektedir.


Etiketler:

Sevgili Ve İdeal Eş Nasıl Bulunur ? Konusuna 1 Yorum Yapıldı
  1. kemal dedi ki:

    sevgili nasıl bulunur yazılarını internette çok araştırdım ve okudum ama hala bir sevgili bulamadım bu sevgili bulma taktikleri ne kadar işe yarar bilemiyorum ama pes etmiyorum, ben nasıl sevgili bulurum başka yöntemler var mı ? yorumlarınızı bekliyorum…

kadin, güzellik,makyaj,moda,dekorasyon
Bu sitede yer alan tüm marka, marka logolari ve markalara ait ürün resimleri, tasarim ve görseller marka sahiplerine aittir.

© Copyright 2013, All Rights Reserved © 2012-2013 Ekadinca.com. Tüm haklari saklidir.

Google Profili Google+

Sayfa başına git