Senden hoşlandığını nasıl anlarsın?

Senden hoşlandığını nasıl anlarsın?
13 Şubat 2014 tarihinde eklendi, 11.725 kez okundu.

Bir erkeğin sizden hoşlandığını sizi beğendiğini anlamak için bazı davranışlarına bakmanız yeterli olacaktır.

Peki “Bir erkeğin benden hoşlandığını nasıl anlarım?” sorunuz için erkeklerin hangi davranışlarına dikkat etmelisiniz hep birlikte inceleyelim.

-Ellerini ve ayaklarını sürekli hareket ettirip nereye koyacağını bilememesi fiziksel reaksiyonuna güvenemiyor.Çok fazla heyecanlanmasını sağlıyorsunuz anlamına gelir.Heyecanını belli etmemek için dikkatinizi dağıtmaya çalışabilir.

-Sizi gördüğünde bir artamda karşılaştığını şakın bir tavırı varsa, sizen etkileniyor demektir.Muhtemelen sizinle iletişime geçmek, ve bakışmak için plan yapmaya başlar.

-Size bakmaktan kendini alamıyorsa, sürekli baktığını hissediyorsanız yine sizden hoşalnmış olabilir.Konuşurken gözlerinize bakışı 3 sn den fazla ise farkında değildir ama sizden hoşanmıştır.

-Sevimli gülümsemeler atıp size bir imada bulunur gibi bakıyorsa, sizden çok hoşalandığının bir belirtisidir.
-Bayanlar gibi erkekler hoşlandıklarını çok fazla ilgilenerek ve kocaman gülücükler atarak belli etmezler.Ancak nezamanki bir birliktelik başlar ozaman herşeyiyle size daha yakın ve büyük gülücekler atar.

-Karşılaştığınızda ve konuşurken yüzünüze eğilerek bakıyorsa, kendini sizden alamıyordur.Selamlaşmak için mutlaka yanağınızdan öpmek için girişimde bulunacaktır.

-Bacaklarını açıp size dönük durması içgüdüsel olarak yaptığı etkilenme hareketidir.Ellerini cebine atarak durmasıda yine beğendiğinin ip uçlarındandır.

-Herhangi biriyle konuşurken bile bedeni size dönük kafası ona dönük ise hala aklı sizde anlamına gelir.Kiminle konuşursa konuşsun yine belli bir dakika sonra sizinle konuşucaktır.

Bir önceki yazımız olan Erkekleri En Çok Etkileyen Kadın Tipleri başlıklı makalemizde aşık, aşk & ilişkiler ve aşk&ilişkiler hakkında bilgiler verilmektedir.


Etiketler:

Senden hoşlandığını nasıl anlarsın? Konusuna 1 Yorum Yapıldı
  1. haysev dedi ki:

    beni gördüğü zatam hemen saçıyla oynayıp bana bakıp gülüyor ve ben bir yere kaybolsam hemen beni gözleriyle arıyor ama arkadaşım ona sorduğunda ise benim sewgilim var diyor sizce benden hoşlanıyormudur ? yoksa hoşlnamıyormudur?

kadin, güzellik,makyaj,moda,dekorasyon
Bu sitede yer alan tüm marka, marka logolari ve markalara ait ürün resimleri, tasarim ve görseller marka sahiplerine aittir.

© Copyright 2013, All Rights Reserved © 2012-2013 Ekadinca.com. Tüm haklari saklidir.

Google Profili Google+

Sayfa başına git