İyi Öpüşüyor Olmak İçin 8 İpuçu

İyi Öpüşüyor Olmak İçin 8 İpuçu
9 Mayıs 2014 tarihinde eklendi, 3.125 kez okundu.

Öpüşme bir çiftin birlikte yapabileceği en romantik ve samimi şeylerden biri olarak kabul edilir. Dudakların sinir uçlarında-aslında ton var; Onlar sizin parmaklarınızın da da var ama dudaklarda 100 kat daha fazla sinir uçları var! Öpüşme iki kişi arasında paylaşılacak özel, harika bir deneyim olsa da, vaktinden önce hazırlıksız bir öpüşme tedirgin ve kötü olmanızı sağlayabilir. Burada daha iyi öpüşüyor olmak için 8 ipucu paylaştık.

1. GÜZEL BIR NEFES KOKUNUZ OLDUĞUNDAN EMİN OLUN

Hiçbir şey oldukça kokmuş nefes kokusu kadar kötü olmayabilir ve  bir öpücük her şeyi  berbat edebilir. Vaktinden önce dişlerinizi fırçalayın ve diş eti ve sorunlarınız, çürük dişiniz varsa  her zaman yanınızda tutmak için iyi bir şey  olmalı özellikle  sevgi ile vakit geçirmek istediğiniz zamanlarda.

2. GÖZLERINIZI KAPATIN

Sadece öpüşme anlarında, gözlerinizi kapatın. Öpüşürken  dinlenmek ve anın samimiyetini derinleştirmek için yardımcı olabilir.

3. DUDAKLARINIZA DIKKAT

Kimse kuru ve çatlak ya da soyulma olan dudaklarda öpüşmekten hoşlanmaz. Dudak parlatıcısı ya da rujun ağır bir miktarı olmadan tedbir alınabilinir. Böylece dudaklar daha yumuşak tamamen öpülesi,  esnek olabilir. Doğal bir dudak parlatıcısı kullanarak hazırlayın!

4. DOĞRU KONUMLANDIRMA YAPIN

Eşinize yakın ve yüzleriniz birbirine yakın olsun, bir tarafa başınızı eğin. Eğer partnerinizin  başın hangi yöne eğdiğini görebiliyorsanız, ters yönde biraz başınızı eğin.

5. DUDAKLARINIZI AÇIN

Ağzını hafifçe açın ve partnerinizin dudaklarına dudaklarınızı yerleştirin. Nefesinizi tutmayın! Burnunuzdan nefes alın. Dudaklarını Açılış biraz daha az olması sizi daha romantik yapar!

6.ELLERINIZ IÇIN BIR YER BULUN

Bir öpücük sırasında ellerinizi koyabileceğiniz birçok yer vardır. Birçok kişi, sırt, eşlerinin beline, yüzüne koyar, ya da sadece ellerini tutun. Yumuşak dudaklar ve yumuşak ellerolmalı, unutmayın!

7. SADECE RAHATLA

Bir öpücükle önce çok sinir ya da endişeli almak için çalışır. Iyi bir şans bekleme ,sen gergin olursan iyi gitmeyecek. Rahatlayın ve önemli bu özel anı paylaşmaktan zevk alın!

8. ÇOKLU DUYULARA ODAKLANIN

Sadece fiziksel olarak dudakları ya da elleri ile dokunarak değil, sevgilinizle hislerle de  bağlı olmalısınız. Nefes ses ve diğer ince ipuçlarını dikkat edin. Birbiriniz ile uyum içinde olacak ve kimyanız birbiriniz ile bütünleşecek!

Bir önceki yazımız olan Erkekleri Etkilemenin 7 Yolu başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.


Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

kadin, güzellik,makyaj,moda,dekorasyon
Bu sitede yer alan tüm marka, marka logolari ve markalara ait ürün resimleri, tasarim ve görseller marka sahiplerine aittir.

© Copyright 2013, All Rights Reserved © 2012-2013 Ekadinca.com. Tüm haklari saklidir.

Google Profili Google+

Sayfa başına git