Erkeklerin Kadınlara Bağlanma Sebebleri

Erkeklerin Kadınlara Bağlanma Sebebleri
13 Mart 2014 tarihinde eklendi, 2.094 kez okundu.

Erkeklerin kadınalara bağlayan en önemli sebebleri bir araya topladık.

Evet erkekleri anlamak hiç de kolay değil, ama onu anlamak için biraz sabır etmek ve ılımlı davranmak erkeklerin size daha yakın omlasını sağlar.Birlikteliklerde eksik noktaları keşfedip bunları tamamlamak için kadına büyük bir görev düşüyor.Erkeklerin bir tarafı hep çocuktur.Sıkıntıya ve çabalamaya, duygusal konulara pek gelemezler.Belkide annelerin onları rahat büyütmelerinden, bazı şeyleri yansıtmamalarından kaynaklanıyor.İlişkinizdeki eksik olan kısımı bulur ve hallederseniz erkeğin sıcak bağlılığını heran hissedebilirsiniz..

Eğer onun ne düşündüğünü ve ne istediğini anlayabilirseniz herşey daha kolay olur.

Sizinde kafanızda soru işaretleri kalmaz, genelde erkekler içlerinden geçeni ve ne istediklerini açıkça dile getirmezler.Sizin sevginizi belirtiğiniz ve gösterdiğiniz gibi göstermeyebilirler.Belki babasından ve  ailesinden uzaktan içten sevmeyi öğrenmiştir.Senelerin karekterini ve alışkanlığını siz değiştiremezsiniz ve sürekli sormalar şüpheler erkeğinizi sizden uzaklaşmasına ve soğumasına neden olabilir.İlk başta onu çok iyi tanıyabilmeli ve iyi analiz edebilmesiniz.Bu konuda sabırlı olmak herşeyi zamana bırakmak en doğrusudur.

Çoğu kadın düşünür ve kafasında kendine göre bir doğru belirler ve ona inanır.Karşısındakinin tam tersi düşünebileceğini aklından geçirmez.Sonradan öğrendikleriniz inandıklarınızla ters düştüğünde büyük bir buhran yaşayabilirsiniz.Kafanızda kesin kararlar be neticeler oluşturmayın.Zamana bırakın.Erkekler herzaman çok yakın bir arakadaş, aşk dolu bir bakış ve güven duydukları bir kadın bulduklarında bağlanmak ve evlenmek için hiç düşünmezler.

Mutlaka arkadaş gibi birlikte konuşmayı başarabildiğiniz ve konuşmayı sevdiğiniz biriyle evlenin.

Arkadaşlık, dostluk ve birbirini anlayıp destek olmak sadece kadınların gereksinim duyduğu bir şey değildir.Erkeklerde buna ihtiyaç duarlar.En uzun bağlı ilşkilerin ve evliliklerin altına uzun yapılan sohbetler ve arkadaşlıklarda yatıyor.Bu kişiler kunuşarak birbirlerini herzaman anlar ve gerekenleri birlikte yaparlar.Ama konuşmayı beceremeyen çiftler için herşey çok daha zordur.İlşki uzmanlarına göre erkek ve kadınların kalitelerini kavga anlarında belli ettiklerini söylerler.Bazı kadınlar erkeklere her anında ayrı bir hoş manzara duygusunu yaşatır bazıları hayatını olumsuz düşünceler ile doldurur.Onun hergüne güzel yansıyan ve gününü hergün farklı güzellikler ile dolduran kadın olun.

Birlikte olduğunuz erkeği daha iyi tanıyarak, huyuna ve sevdiğine göre davranatak onun vazgeçilmezi olabilrisiniz. Emin bu davranışlar onun sizi daha da mutlu etmesine  ve size daha çok bağlanmasına sebeb olur.
Yakın dostlarınızla yaşadığınız eğlenceli sohbetleri ve gezmeleri onunlada yapmaya çalışın, sizi özlemesini ve istemesini sağlayın.Biraz naz ve cilve erkeği size karşı herzaman daha bağlı yapar.


Bir önceki yazımız olan Senden hoşlandığını nasıl anlarsın? başlıklı makalemizde erkekler, Hoşlanmak ve kızlar hakkında bilgiler verilmektedir.


Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

kadin, güzellik,makyaj,moda,dekorasyon
Bu sitede yer alan tüm marka, marka logolari ve markalara ait ürün resimleri, tasarim ve görseller marka sahiplerine aittir.

© Copyright 2013, All Rights Reserved © 2012-2013 Ekadinca.com. Tüm haklari saklidir.

Google Profili Google+

Sayfa başına git