Erkeklerin Aldatma Sebepleri

Erkeklerin Aldatma Sebepleri
24 Mart 2014 tarihinde eklendi, 1.733 kez okundu.

Erkeklerin Aldatma Sebepleri

Birçok güzel kadın bile partnerleri tarafından aldatılmaktadır. Peki, erkekler kadınları neden aldatır onlarda bulamadıkları ve başka birinde aradıkları şeyler nelerdir. Erkekleri aldatmaya yönelten tek şey içgüdüleri mi yoksa başka nedenlerde var mı? Erkeklerin aldatma sebeplerini sizler için yazdık.

1-Erkeğin egosu:

Erkekler egolarına genellikle yenik düşen kişilerdir. Bir bayan tarafından beğenilme hemen yelkenleri suya indirmelerine neden olur. Erkek onu beğenen başkalarının da olduğunu düşünerek özgüven kazanır. Böylece egoları şeytani oyunlara yenik düşüyor. Erkeklerin egosu çoğu zaman bir kadın tarafından anlaşılmayacak kadar karmakarışıktır.

2-Yasak olana heves etme:

Bir şey ne kadar yasaklanırsa o kadar çekici hale gelir düşüncesi sanırız burada kendiliğini doğruluyor. Biriyle birlikteyken diğer kadınların erkeğe yasak olması erkeklerin aldatma güdüsünü artırır. Yasak ilişkiler erkeğe çekici ve heyecanlı gelir.

3-Rutin bir hayat:

Aldatmanın en güçlü nedenlerinden biri erkeğin rutin bir hayattan sıkılarak başka heveslere yönelmesidir. Yıllarca aynı kadınla beraber olmak, öpmek, hep onunla vakit geçirmek erkeği zamanla sıkar. Yeni bir kadınla birlikte olma fikri onlara cazip gelir.

4-Fırsat kollama:

Erkeğin bir başka kadın ile birlikte olmak için fırsat kolladığı bir gerçek. Çok güzel bir ilişkisi de olsa başka güzel bir kadın gördüğünde de ona hayır demez. Hele ki kendiyle ilgilenen ikinci bir kadın varsa bu fırsatı kesinlikle kaçırmak istemez. Bu durumda hemcinslerimizde suçlu sanırım.

Her Erkek Mutlaka Aldatır mı?

Tabi ki her erkek aldatmaz. Bu işlerle uzaktan yakıdan alakası olmayan gözünü eşinde açıp kapatan bir sürü erkek vardır. Yukarda yazdıklarımızı da tüm erkekleri genelleyerek söylememiz doğru olmaz. Fakat erkeğin içgüdüsünde soyunu çoğaltma dürtüsü vardır. Birçok kadınla beraber olup üreme isteği taşırlar. Belki de birçok kadının aldatılmasının da sebepi budur.

Bir önceki yazımız olan Erkekleri Kıskandırmanın İpuçları başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.


Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

kadin, güzellik,makyaj,moda,dekorasyon
Bu sitede yer alan tüm marka, marka logolari ve markalara ait ürün resimleri, tasarim ve görseller marka sahiplerine aittir.

© Copyright 2013, All Rights Reserved © 2012-2013 Ekadinca.com. Tüm haklari saklidir.

Google Profili Google+

Sayfa başına git