Erkekleri Kıskandırmanın İpuçları

Erkekleri Kıskandırmanın İpuçları
18 Mart 2014 tarihinde eklendi, 2.763 kez okundu.

Erkekleri Kıskandırmanın Yolları

Beğendiğiniz hayatında olmasını istediğiniz bir erkeği kıskandırarak kendine çekmenin birçok yolu vardır. Kıskandırmanızın da nedenleri vardır. Örneğin erkek arkadaşınız sizinle gerektiği kadar ilgilenmediğini düşünüyorsanız ya da hoşunuza giden beğendiğiniz bir erkeği kendinize çekmek istiyorsanız birkaç tüyo ile onu kıskandırıp sizin peşinizden koşmasını sağlayabilirsiniz. Ama bu kıskandırma işini çok fazla abartmamalısınız sonuçta karşınızdaki de bir insan ve onunda duyguları var. Ne demişler ‘fazla naz âşık usandırırmış’ sizden bıkıp gidecek kadar kıskandırma boyutunda olmamalı her şeyi dozajında yapmalısınız. İşte erkekleri kıskandırmak için size vereceğimiz öneriler.
erkekleri kiskandirmanin yollari
*Erkekler her ne hikmetse sizleri daha önceki erkek arkadaşınızı tanımasa bile kıskanır. Bunun için onun yanında ya da arkadaşlarınızla topluluk halindeyken fazla abartmadan 1 ve ya 2defa eski erkek arkadaşınızın adını geçirin. Acaba yine ona döner mi düşüncesi beynini kemirecektir. erkekleri kiskandirmak icin ipuclari

*Herhangi bir erkekle abartmadan flört edin. Örneğin garsona gülümseyin, Taksi şoförüyle muhabbet edin. Bu durum erkeğe sizi kaybetme korkusu yaşatacaktır. Başkalarını da beğenebileceğiniz ya da başkalarının da sizi beğeneceği düşüncesine kapılarak ilgisini size yöneltecektir.
erkekleri kiskandirmak icin
*üç, dört tane erkek arkadaşınızın bulunduğu bir organizasyon düzenleyin. Plaja ya da pikniğe gitmek gibi. Sevgilinizi burada ihmal etmeyin ve yakın davranır. Bu kadar erkeğin sizinle normal olarak arkadaş olması bile onu kıskandırmaya yetecektir.

*Onunla kısa aralıklarla bağlantınızı kesmeyi deneyin. Mesela telefon çağrılarına cevap vermeyin ya da telefonunuzu tamamen kapatın. Çok yoğundum telefona bakamadım deyin. Facebook, twiter gibi sosyal paylaşım sitelerinde de bir ara girmeyip güncelleme yapmayın. Acaba artık beni istemiyor mu benden sıkıldı mı düşüncesini kafasında oluşturun.

Bir önceki yazımız olan Erkeklerin Kadınlara Bağlanma Sebebleri başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.


Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

kadin, güzellik,makyaj,moda,dekorasyon
Bu sitede yer alan tüm marka, marka logolari ve markalara ait ürün resimleri, tasarim ve görseller marka sahiplerine aittir.

© Copyright 2013, All Rights Reserved © 2012-2013 Ekadinca.com. Tüm haklari saklidir.

Google Profili Google+

Sayfa başına git