Erkekleri Etkilemenin 7 Yolu

Erkekleri Etkilemenin 7 Yolu
1 Nisan 2014 tarihinde eklendi, 4.024 kez okundu.

Erkekleri etkilemenin yolları; onu nasıl etkilerim diyorsanız yazımızı okumaya devam edin !

Bir erkek sizin karşınız da eziliyorsa onu etkilemenin bir sürü yolu vardır. İçgüdünüz size televizyon da gördüğünüz kılar gibi davranmanızı söyleyebilir. Fakat başka birisi gibi davranmayı kesinlikle denememelisiniz. İster inanın ister inanmayın ama sizde herkes gibi özelsiniz ve güzel benliğinizle karşınızdaki erkeği etkileyebilirsiniz. İşte erkekleri etkilemenin 7 yolu.

erkekleri etkilemenin yolu

1)Becerilerinizi gösterin:

Herhangi bir alanda yeteneğin ve becerinin olduğunu biliyorsan bunu karşındaki erkeğe göstermen gerekir. Çizim de şarkı söylemede ya da şaka yapmada iyi olabilirsiniz. Karşınızdaki erkek yeteneğinizi gördüğünde ezilecek ve sizden etkilenecektir. Mesela sınıfta senin yanında oturuyor. Onun dikkatini çekmek için bir resim çiz. Biraz daha yetişkinseniz onunla bara gidin ve ardından muhteşem vokal becerilerinizi ona gösterin. Erkeği en etkileyen şeylerden biri herhangi bir konuda iyi olma ve bunu rahat olarak ona göstermektir.

erkekleri etkileyen kadinlar

2)Kalitenizi ortaya koyun:

Ona akıllı olduğunuzu gösterin. Mesela smarts gösteri yapın, ya da siyaset, tarih gibi iyi bildiğiniz konularda bir konuşma başlatın. Eğer atletik bir yapınız varsa basketbol oyununda ona meydan okuyun. Arabası ya da motoru bozulduğunda bu işlerden anlıyorsanız ona yardımcı olun. erkekleri etkilemenin yollari

3)Dış özelliklerinizi ortaya koyun:

Erkeklerin güzel kadınlardan hoşlandığını duymak hiçte sürpriz değil. Sadece iç güzellik yeterli değildir. Dış güzelliğiniz ile de bunu tamamlamanız gerekir. Örneğin vücudunuzun en çok hangi bölümüne güveniyorsanız o bölümünüze dikkat çekin. Bacaklarınıza güveniyorsanız onun etrafındayken bir şort giyin. Eğer gözlerinizin güze olduğunu düşünüyorsanız onları daha fazla ön plana çıkarak makyaj yapın. Böylece onun da sevip sevmeyeceğini daha iyi anlayacaksınız.

erkekleri nasil etkilerim

4)Ortak bağlantılarınızı bulun:

Onunla ortak noktalarınızı keşfetmeniz onunda saatlerce konuşmanızı sağlayacaktır ve aranızda bir elektrik oluşacaktır. Mesela ikinizin de izlediği bir film varsa birbirinize hangi sahneleri sevdiğinizi hangi sahnesinden etkilendiğinizi anlatabilirsiniz. İllaki büyük bir şey olmasına gerek yok küçük çıkarlar bile sizi birbirinize yaklaştırır.

5)Tutku duyduğunuz şeyleri anlatın:

erkekleri etkilemenin yollari 2014

Sizin tutku duyduğunuz şeyleri göstererek onunda tutku duyup duymadığını, heyecanlanıp heyecanlanmadığını keşfedin. Tutku duyduğunuz şey hakkında konuşun. Örneğin müzik tutkunuysanız ona bundan bahsedin ve ya eyleme geçerek yapın. Baktınız bir nota bile çalamayan birisiyse ve uyuklamaya başlıyorsa vazgeçin çünkü karşınızdakini sıkarak uzaklaşmasına neden olursunuz.

6)Onu övün:

Gösterdiği her hangi bir başarıdan ötürü onu övün. Çünkü erkekler kendilerinin övülmesini severler ve her fırsata duymak isterler. Eğer bir öykü yarışmasını kazandıysa onu iltifatlara boğun. Sizin ise gayet mütevazı görünmeniz de erkeği etkileyecektir.

onu nasil etkilerim

7)Her zaman bakımlı ve güzel görünün:

Erkekler ne derse desinler güzel be bakımlı kadınlar dan hoşlanırlar. Özellikle onun yanındayken her zaman bakımlı ve düzenli olun. Pasaklı kendine dikkat etmeyen bir halde sizi görürse sizden soğumaya başlayacaktır. Bunun için her zaman tetikte olun güzel ve bakımlı görünün.

erkekleri etkilemenin yollari 1

Bir önceki yazımız olan Erkekler Seksten Neden Soğur başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.


Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

kadin, güzellik,makyaj,moda,dekorasyon
Bu sitede yer alan tüm marka, marka logolari ve markalara ait ürün resimleri, tasarim ve görseller marka sahiplerine aittir.

© Copyright 2013, All Rights Reserved © 2012-2013 Ekadinca.com. Tüm haklari saklidir.

Google Profili Google+

Sayfa başına git