Erkekleri En Çok Etkileyen Kadın Tipleri

Erkekleri En Çok Etkileyen Kadın Tipleri
15 Ocak 2014 tarihinde eklendi, 4.533 kez okundu.

Erkekleri en çok etkileyen kadın tiplerini araştırdık, onları kolaylıkla baştan çıkarabilen ve kendine aşık eden kadınlar!Peki bunu nasıl beceriyorlar.İşte erkeklerin en çok etkiyen kadınlar nasıllar?Aşk&İlişkiler

Gizemli ve güzel giyinen kadınlar: Gizem her erkeğin kafasında merak uyandırır.Ve sürekli çözmeye çalışdıkları ama tam olarak çözemedikleri kadınlar erkeklere ilginç ve çekici gelir.Eee birde o kadın her giydiğini kendine yakıştırıyor ve alımlı bir kadınsa sürekli karşılaştığı o erkekte ilgi uyandırır.

Mutlu gülen kadınlar: Erkeklere mutlu gülen kadınlar herzaman cesaret verir ve onunla gülmek dertlerini unutmak isterler.Her insan kadın erkek birazda böyledeğilmidiri zaten?Kendilerini mutlu eden güldüren kişileri daha çok sever ve onunla vakit geçirmekten hoşlanır.Ve bu kadın güzel bakımlı ise o erkeği baştan çıkarabilir.

Bakımlı kadınlar:Erkekler her daim bakımlı olan kadınlardan ilgisini kaybetmezler.Güzel kokan güzel görünen bakımlı bir kadında erkeklerin etkilendiği kadın tipleri arasındadır.

Seksi kadınlar: Bakımlı, güzel, mutlu ve gizemli olmasının yanında bir kadın bir de seksi ise bir erkek daha ne ister?Her kadın sadece dış görünüşü ile değil konuşması ve hareketleri ile bir erkeği baştan çıkarabilmeli…

Kibar ve zarif kadınlar: Bir kadında yine etkileyici bir özellik zarif olmasıdır.Oturma kalkma, konuşma, giyim gibi bir kadın herşeğiyle zarif olmalı.

Şefkatli kadınlar:Annesi gibi şefkatle bağlı kadınlar, çocukları seven yaşlılara yardım eden ve etrafındakilerede koruyucu olması bir erkekte ilgi uyandırmaya yeter.Erkekler anneleri tarafında ölene kadar şefkat ve koruma duygusyla yaşarlar ve bu herzaman onlara güven verir.Ve birlikte olacakları kadındada aynı şefkari ve güveni ararlar.

Saygılı kadınlar:Hayata ve herkese karşı saygılı olan bir kadın erkekler için çok önemlidir.İlk olarak ailesi ve kendisi saygı duymasını istediği kişilerin arasında gelir.

Tabiki aşk:Erkeğe aşk cezbeder bir kadında en çok aradığı özellik kendisine aşık ve sadece kendisini isteyen bir kadındır.

Bir önceki yazımız olan Beni Seviyor mu? başlıklı makalemizde acaba seviyormu, bana aşıkmı ve erkek arkadaşım beni seviyor mu hakkında bilgiler verilmektedir.


Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

kadin, güzellik,makyaj,moda,dekorasyon
Bu sitede yer alan tüm marka, marka logolari ve markalara ait ürün resimleri, tasarim ve görseller marka sahiplerine aittir.

© Copyright 2013, All Rights Reserved © 2012-2013 Ekadinca.com. Tüm haklari saklidir.

Google Profili Google+

Sayfa başına git