Erkekler Seksten Neden Soğur

Erkekler Seksten Neden Soğur
24 Mart 2014 tarihinde eklendi, 3.395 kez okundu.

Erkekler Seksten Neden Soğur.

Kadınlar partnerleri tarafından beğenilmek ve onları hoşnut etmek için seks hayatlarında bazı yollara başvurular. Peki, bu durum erkekleri gerçekten hoşnut ediyor mu yoksa tam tersi seksten soğumalarına mı neden oluyor? Malesef ki kadınlar tarafından doğru olarak adlandırılan bazı şeyler erkekler tarafından itici bulunuyor ve onları seksten soğutmaktan başka bir işe de yaramıyor. Erkeklerin seksten neden soğuduklarını sizler için yazdık.

erkekler seksten neden sogur Kadının orgazm taklidi yapması:

Erkeğin kendini kötü ve yetersiz hissetmemesi için çoğu kadın tarafından yapılan orgazm taklidi anlaşıldığı takdirde erkeğe çok itici gelebilir. Bu durumda erkek kendini küçük düşmüş ve yetersiz hissettiği için daha kötü bir ruh haline bürünebilir.

Sekste kadının kontrolü eline alması:

Çoğu kadın seks sırasında kontrolü ele almayı ve aktif davranmayı erkeklerin hoşnut olduğu hareketlerden sanar. Fakat durum tam tersidir. Bu hareket erkeklere itici gelmekle birlikte erkekler seks sırasında pasif olmaktan da hoşlanmazlar. Erkekler kontrolün kendilerinde olmasını sevdikleri için onları sözle ya da davranışlarınızla yönlendirmelisiniz.

Kadının tırnaklarıyla çizmesi:

Birçok kadın fimlerden etkilenerek tırnakları ile erkeği çizmenin çekici bir hareket olduğunu düşünmektedir. Fakat erkekler bu durumdan hiç hoşnut değildir. Avuç uçlarıyla yumuşak dokunuşlar erkeklere daha cazip gelmektedir.

Kadının çocuk gibi davranması:

Çoğu kadın normal yaşantısında bile tatlı ve sevimli görünmek adına çocuk gibi konuşup hareket etmektedirler. Bu davranışlarının partnerleri tarafından sevildiğini çekici bulunduklarını düşünürler. Seks yaşamında da çocukça davranan harekeler erkeği kendinizden soğutmaktan başka işe yaramaz. Masum ve çaresiz kadınlar erkeklere itici gelmektedir. Erkeklerin tercihi güçlü kadınlardır.

Kadının sarhoş olması:

Sarhoşluk sekste de başınızı derde sokabilir. Size saçma sapan hareketler ve davranışlar yaptırabilir hatta kusmanıza bile neden olabilir. Böyle bir durumda hiçbir erkeğin hoşuna gitmez tabi ki. Bunun için alkol sınırını aşmamanız gerekir

Bir önceki yazımız olan Erkeklerin Aldatma Sebepleri başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.


Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

kadin, güzellik,makyaj,moda,dekorasyon
Bu sitede yer alan tüm marka, marka logolari ve markalara ait ürün resimleri, tasarim ve görseller marka sahiplerine aittir.

© Copyright 2013, All Rights Reserved © 2012-2013 Ekadinca.com. Tüm haklari saklidir.

Google Profili Google+

Sayfa başına git