Erkek Tavlama Sanatı!

Erkek Tavlama Sanatı!
13 Aralık 2013 tarihinde eklendi, 3.295 kez okundu.

Hoşlandığınız erkeği tavlamak aslında hiç de zor değil.Kendine güvenen zeki bir kadın isteyipte yapamayacağı şey yoktur, hoşlandığı erkeğide tavlar.

Herzaman seçilen olmaktan sıkılmadınız mı sizde seçen olun.Tüm erkeklerin zayıf bir noktası vardı, ya ilgiye ya şefkate ihtiyaç duyarlar.Bazen ufak bir gülümseme bile onun sizden etkilenmesine yeter.

Samimi bir gülümse, içten bir dokununuş herşeyin önüne geçebilir.Erkekler sürekli eğlendikleri ve gezdikleri o çok güzel dediğimiz kadınlardan sıkılır ve ilgi ve şefkat görebilceği bazende güvenebileceği dertlerini paylaşacağı bir kadın isterler.

İşte Erkek tavlama sanatı ile gerçekler!

ekadinca

Özgürlüğü seven erkekler;

Erkekler her nekadar bazı şeyleri sallamıyorlar gibi görünselerde yapılan araştırmalarda kadınlardan daha çok acı ve üzüntü çektikleri söyleniyor.Her gördüğünüzde sizi heyecanlandıran bazen kalbinizi yerinden oynatan bir erkek mı var?sizden pek hoşanmadığını mı düşünüyorsunuz.Aslında yanılıyor olabilirsiniz.Ben kimseye bağlanmam.Biterse bitsin daha iyi olur diyen her erkeği içinde bir acı vardır.

Evlenilecek kız mı eğlenilecek kız mı arıyor?

Erkekler etrafındakiler tarfından çapkın denildiğinde kendilerini hemen playboy havasına sokarlar, her kızın onlara tav olcağınızı düşünürler ama kadınlar daha çok mantığıyla hareket ederler.Yapmak istediklerini önceden kolaylıkla sezerler.

Daha ilk buluşmada evd film izleme ve yemek yeme planlarının altında küçük çapkınlık planlarının olduğunu hemen anlarlar.Daha ilgünden bu teklifi yapan bir erkeği dışarda yemek ile ikna etmek en güzeli.Birlikte gezin dolaşın.Bu durumda sizi basite almaktan vazgeçecektirç

Kadın isterse!

Ne erkekler var o arkasından bu çapkın bu adam olmaz dediğiniz erkekler ne kadınlar varki bir kadının tutkunu oluyorlar.Ne kadınlar ne erkeklere kendilerini bağlıyorlar.Bazen arkalarından görüp konuşmuyoruz mu? Acaba kız zengin mi bu çocuk nasıl bu kadınla vb.

Kimse o kızın nasıl bir etkileme gücü olduğunu pek düşünmez aslında, belki çok zeki belkide çok şirin ve etkileyici.

Güzellik sadece ilk bakışta önemli ama o güzellik oturdumu iki lafı bir araya getiremiyorsa hiç bir anlamıda yok.

Erkekler annesinden sonra kendine en çok düşünen ilgi gösteren ve güven veren kadınlara bağlanır.Çok sever ve bağlanır.Aslında yeri geliyor kadınlar erkeklerden daha çapkın bir ruhu oluyor.Hayatlarının merkezi yaptıkları kadınlarını eğer ayrılırsa dünyanın en kötü erkeği oluyor.Lafa gelince konuşurlar ne kadar olgun olduklarını ama iş ayrılığa gelince bir anda en kötü insan olurlar.Yapılan iyilikler, hediyeler her şey dile getirilir.Bazende küfürler ve tehtidler.Bunlar aslında bir erkeğin ne kadar acı çektiğini o kadına ne kadar bağlandığının bir göstergesidir.

Dürüst ve güven veren eğlenceli bir kadın bir erkeğin kalbini herzaman fethedebilicek etkidedir.

Bir önceki yazımız olan Okulda Gerçek Aşk Olur mu ? başlıklı makalemizde Aşk, ilişkiler ve ilk aşk hakkında bilgiler verilmektedir.


Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

kadin, güzellik,makyaj,moda,dekorasyon
Bu sitede yer alan tüm marka, marka logolari ve markalara ait ürün resimleri, tasarim ve görseller marka sahiplerine aittir.

© Copyright 2013, All Rights Reserved © 2012-2013 Ekadinca.com. Tüm haklari saklidir.

Google Profili Google+

Sayfa başına git